Giant

Deltamarin wprowadzi się do BCB Business Park

Biurowiec B1 w kompleksie BCB Business Park w Gdańsku
Biurowiec B1 w kompleksie BCB Business Park w Gdańsku
Fiński projektant statków zajmie powierzchnie biurowe w kompleksie BCB Business Park w Gdańsku.

Grono najemców gdańskiego kompleksu biurowego rozszerzy Deltamarin, pochodzący z Finlandii projektant statków. Firma zajmie 840 mkw. powierzchni w budynku B1. Najemcę w procesie poszukiwania odpowiedniej siedziby i podczas negocjacji umowy najmu reprezentowali doradcy Jones Lang LaSalle. Deltamarin do nowego biura wprowadzi się pod koniec czerwca 2013 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz prowadzonymi procesami rekrutacji na potrzeby nowych realizowanych przez Deltamarin projektów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu się do nowej lokalizacji, dostosowanej do naszych potrzeb, przyjaznej i dogodnej dla wszystkich pracowników – mówi Jadwiga Sztelwander-Zięba, Dyrektor Deltamarin w Polsce.

Budynek B1 jest czterokondygnacyjny biurowcem, pierwszym z pięciu planowanych w ramach BCB Business Park. Oferuje 9 250 mkw. powierzchni biurowej, a użytkownicy korzystać mogą z 300 miejsc parkingowych. Do ich dyspozycji oddana jest również kantyna i sale konferencyjne na wynajem. Docelowo w ramach kompleksu powstać ma 45 000 mkw. powierzchni, z rozwiniętą infrastrukturą konferencyjno-hotelowo-usługową. BCB Business Park znajduje się w Gdańsku-Rębiechowie, w pobliżu Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta oraz autostradę A1. Inwestorem jest Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o.

Kompleks biurowy BCB Business Park to rozwijająca się lokalizacja biznesowa. Wynajmujący zaoferował Deltamarin biuro wykończone według potrzeb najemcy, dysponujące dużym zapleczem parkingowym i bezpiecznym miejscem do przechowywania rowerów  - komentuje Kornelia Łukaszewska z oddziału Jones Lang LaSalle w Trójmieście.


0.0
Napisz pierwszy komentarz