Giant

Najemcy zadowoleni z Wiśniowy Business Park

Biurowiec F w kompleksie Wiśniowy Business Park
Biurowiec F w kompleksie Wiśniowy Business Park
Trzy firmy przedłużyły umowy najmu powierzchni w warszawskim kompleksie biurowym.

Johnson&Johnson, Janssen Cilag oraz LaFarge pozostaną na dłużej w zarządzanym przez Peakside Polonia Management kompleksie Wiśniowy Business Park. Łącznie spółki zajmą ponad 10 000 mkw. powierzchni.

Pierwsze dwie firmy należą do koncernu J&J i kolejne lata w kompleksie spędzą na nieco większej powierzchni niż do tej pory. Również LaFarge, działająca w sektorze produkcji materiałów budowlanych, zdecydowała się na przedłużenie umowy. Są to kolejni najemcy, po Royal Bank of Scotland oraz firmie LuxMed, którzy postanowili pozostać w obiekcie.

Cieszy nas, iż systematycznie powiększa się grono najemców przedłużających umowy w kompleksie biurowym Wiśniowy Business Park. Jesteśmy dumni, iż nasze standardy zarządzania oraz jakość  biurowców doceniły największe światowe koncerny takie jak J&J oraz LaFarge - mówi Daniel Pater, Head of Asset Management Polonia I.

Wiśniowy Business Park znajduje się w pobliżu ulicy Żwirki i Wigury w Warszawie. Kompleks posiada dogodny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i do lotniska Warszawa Okęcie. Inwestycja składa się z sześciu budynków, w których najemcy mogą pozwolić sobie na dowolną aranżację przestrzeni.

Najemcami obiektu są takie firmy jak IBM, Avnet, Johnson&Johnson, Janssen Cilag. Kompleks należy do funduszu Polonia Property Fund I (PPF) zarządzanego przez Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Polonia Property Fund LP (Polonia I) w swoim portfolio posiada takie nieruchomości biurowe i magazynowe jak Atrium Centrum i Plaza, Wiśniowy Business Park w Warszawie, Diamond Business Park w Łodzi, Poznańskie Centrum Finansowe w Poznaniu czy Centrum Biurowe Lubicz w Krakowie.


2.0
Napisz pierwszy komentarz