Proton Office

Grupa Żywiec zajmie powierzchnie w biurowcu HB Reavis

Biurowiec Konstruktorska Business Center w Warszawie
Biurowiec Konstruktorska Business Center w Warszawie
Potentat z branży piwowarskiej wprowadzi się do Konstruktorska Business Center w Warszawie.

Pierwszy zrealizowany przez HB Reavis biurowiec w Polsce – Konstruktorska Business Center – zyskał kolejnego najemcę. Prawie 4500 mkw. powierzchni, czyli ponad połowę jednego piętra wraz z dwoma tarasami, zajmie Grupa Żywiec. Najemca do nowej siedziby wprowadzi się we wrześniu 2013 roku.

Kompleks oferuje łącznie 48 000 mkw., z czego 60 proc. jest już wynajęte. Obiekt, oferujący powierzchnie klasy A na siedmiu kondygnacjach, znajduje się na Służewcu Przemysłowym w Warszawie. Dysponuje on największą powierzchnią piętra w Polsce – 7341 mkw.

Bardzo cieszy nas fakt, że naszą inwestycję doceniają międzynarodowi gracze o takiej renomie jak Grupa Żywiec. Wielkość inwestycji, jej zalety i udogodnienia dla najemców, takie jak certyfikat BREEAM, zielone strefy relaksu, udogodnienia dla rowerzystów oraz możliwość dowolnej aranżacji powierzchni przyciąga znaczących klientów, co widać w procesie komercjalizacji. A od siebie prywatnie mogę dodać, że Grupa Żywiec jest mi bliska, gdyż jestem smakoszem piwa - skomentował Stanislav Frnka, Country CEO, HB Reavis Poland.

Grupa Żywiec S.A. działa od 1998 roku i jest jednym z największych w Polsce producentów piwa. Powiązana jest z Grupą Heineken, największym producentem piwa w Europie. Obecnie Żywiec waży piwo w pięciu Browarach – w Warce, Elblągu, Leżajsku, Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu oraz Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie.

Cała energia wykorzystywana w biurze Grupy Żywiec ma pochodzić ze 100 proc. ekologicznej farmy wiatrowej. W obiekcie znajdują się również inne rozwiązania przyjazne środowisku, takie jak wykorzystywanie wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych.

W Konstruktorska Business Center powierzchnie zajmują już takie firmy jak OTIS, Carrier i IMS Health. Nowego najemcę podczas transakcji reprezentowała firma CBRE.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak prestiżowym najemcą, jakim jest Grupa Żywiec. Wierzymy, ze powierzchnia, którą zajmą w budynku biurowym KBC spełni ich wszelkie oczekiwania i poprawi komfort pracy pracowników – mówi Joanna Kalinowska, Zastępca Dyrektora, CBRE.

Projekt biurowca powstał w pracowni Epstein. Obiekt zdobył certyfikat środowiskowy BREEAM na poziomie Very Good.
 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 3
Jordan Smith :
The article was interesting from the very first line onwards. This is a beautifully maintained blog. Good job!

Serviced Offices KL
http://centennial.com.sg/
26 maja 2014 13:44
pradeep :
Nice information, There is obviously a lot. Your points are very valuable and knowledgeable. Thanks for sharing this great blog with us.
25 kwietnia 2014 08:16
Ewa :
ciekawe czy będą zatrudniać
9 lipca 2013 15:51