WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKontor logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Mokotów Nova wart 121 mln euro

Kompleks biurowy Mokotów Nova
Kompleks biurowy Mokotów Nova
Tristan Capital Partners zakupi od Ghelamco warszawski kompleks Mokotów Nova.

Fundusz Tristan Capital Partners (CCPIII) poinformował o porozumieniu zawartym z Ghelamco dotyczącym zakupu kompleksu biurowego klasy A na warszawskim Mokotowie. Wartość netto Mokotów Nova wyniosła 121 mln euro. Podczas transakcji doradzały firmy CBRE, Dentons i cmT.

Polska jest ulubionym rynkiem dla funduszu i jesteśmy zachwyceni, że udało nam się zakupić tę nieruchomość za atrakcyjną cenę w jednej z najbardziej prestiżowych i największych w Europie dzielnic biznesowych zlokalizowanych poza centrum miasta. Ten krok przybliża fundusz CCPIII do pełnego zainwestowania zgromadzonych środków – mówi Daniel Harris, Managing Director at Tristan Capital Partners.

Kompleks jest jednym z największych oddanych w ostatnim czasie projektów biurowych w dzielnicy Mokotów. Stanowi nowoczesny park biznesowy łączący najnowsze rozwiązania technologiczne oraz elastyczność i efektywność powierzchni biurowej. Mokotów Nova to 41 000 mkw. powierzchnie biurowej zrealizowanej w dwóch etapach. Pierwszy z nich został zakończony we wrześniu 2011 roku, natomiast drugi w styczniu 2012 roku. Użytkownicy kompleksu mają do dyspozycji 979 miejsc postojowych na trzypoziomowym parkingu oraz dodatkowe 91 miejsc postojowych na parterze.

W kompleksie siedziby mają takie firmy jak Hyundai Motor Poland, Lego, BMW, Oriflame, ConnectMedica. W obiekcie znajduje się również nowe biuro Ghelamco.

Projekt został zrealizowany zgodnie z wymagania certyfikatu środowiskowego BREEAM, który został przyznany obiektowi na początku 2013 roku z oceną Very Good.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra