Proton Office

Branża IT zasiedla The Park Warsaw

The Park Warsaw
Do biurowca wprowadzą się dwie firmy z branży IT
Do kompleksu The Park Warsaw wprowadzą się dwaj nowi najemcy – QLOC S.A. i Cenega Poland Sp. z o.o.

Inwestycja AIG/Lincoln Polska zachęciła dwóch nowych najemców z branży IT. 3 300 mkw. powierzchni zajmą firmy QLOC S.A. i Cenega Poland Sp. z o.o. Obaj najemcy wprowadzą się do budynku A, na II i III piętro. Podczas transakcji doradzała firma AXI IMMO.

QLOC to międzynarodowa firma oferująca uslugi w zakresie testowania, programowania i lokalizacji gier komputerowych. Firma Cenega Poland natomiast to wiodący na naszym rynku wydawca gier komputerowych.

Siłą naszej firmy są ludzie i kreatywne rozwiązania, które tworzą i wdrażają na potrzeby naszych Klientów. Przy wyborze nowego biura zależało nam na miejscu nowoczesnym, przyjaznym dla pracowników, gdzie w komfortowych warunkach będą mogli efektywnie realizować kolejne projekty. Obiekt The Park Warsaw spełnia te oczekiwania – skomentował Adam Piesiak, General Manager QLOC S.A.

Cieszymy się, że firmy QLOC i Cenega dołączyły do grona najemców naszego kompleksu. Jest to doskonałe miejsce do efektywnej pracy. Koncepcja The Park Warsaw łączy w sobie nowoczesne rozwiązania architektonicznie z wysoką funkcjonalnością powierzchni i szeroką infrastrukturą towarzyszącą - powiedział Bartek Prytuła z AIG/Lincoln Polska.

Obecnie sytuacja na rynku nieruchomości biurowych w Warszawie sprzyja najemcom, którzy mogą liczyć na dość korzystne oferty dopasowane do potrzeb organizacji. W tym roku na rynek warszawski dostarczonych zostanie ok. 320 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, jest to ok. 100 000 mkw. więcej niż w ubiegłym roku - podkreśliła Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

Kompleks The Park Warsaw umiejscowiony jest w dzielnicy Włochy, w bliskiej odległości od lotniska Okęcie i 6 km od centrum miasta. Docelowo kompleks oferować będzie około 110 000 powierzchni użytkowej w dziesięciu biurowcach. W pierwszej fazie realizowany jest budynek A mający 10 911 mkw. powierzchni na czterech kondygnacjach.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz