Proton Office

EKO T-Mobile Office Park już działa

Kompleks T-Mobile Office Park w Warszawie
Elementy małej architektury przed kompleksem
Jeden z największych polskich operatorów komórkowych zakończył przeprowadzkę do swojej nowej siedziby.

T-Mobile Office Park stał się już oficjalnie nową siedzibą jednego z największych w Polsce operatorów sieci komórkowych. T-Mobile wprowadził się do inwestycji zrealizowanej przez Ghelamco na warszawskim Mokotowie. Operator jest głównym najemcą obiektu – zajmuje 27 000 mkw. powierzchni, czyli 70 proc. dostępnych biur.

Kompleks jest najnowszym zakończonym projektem Ghelamco Poland. Budowa trwała od II kwartału 2012 roku do maja 2013 roku, kiedy to obiekt został oddany do użytku. Projekt jest przykładem parku biznesowego, w którym znalazło się miejsce zarówno na przestronne patio, jak i atrakcyjne przestrzenie biurowe, pozwalające na elastyczną aranżację. Projektanci zadbali o komfort użytkowników, wprowadzając takie rozwiązania jak otwierane okna, w pełni przeszkloną fasadę zapewniającą dostęp światła dzielnego oraz regulowany strefowo system wentylacji i oświetlenia. Użytkownicy korzystać mogą z 1300 miejsc parkingowych dla samochodów oraz specjalnych miejsc na rowery.

Inwestycja powstała zgodnie z wymagania certyfikatu środowiskowego BREEAM. T-Mobile Office Park jest obecnie na ostatnim etapie procesu certyfikacyjnego. Uzyskany certyfikat ma być już szóstym, jaki został przyznany inwestycjom Ghelamco w ciągu ostatnich czterech lat.

T-Mobile Office Park reprezentuje najwyższy standard techniczny, jest również przykładem zrównoważonego budownictwa Ghelamco. Dzięki temu projekt tworzy doskonałe środowisko pracy,  w którym jakość i efektywność zostały połączone tak by jak najlepiej służyć potrzebom najemców i zapewnić tzw. work life balance. Jesteśmy zaszczyceni, że T-Mobile wybrał naszą inwestycję na swoją nową siedzibę i przekonani, że nasz nowoczesny kompleks doskonale spełnia wymagania tak dynamicznej i kreatywnej firmy – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

Nowa siedziba T-Mobile znajduje się przy ulicy Marynarskiej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz