Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

HTC wprowadzi się do Jerozolimskie Business Park

Kompleks Jerozolimskie Business Park
Firma HTC wprowadzi się na 186 mkw. powierzchni
Producent urządzeń mobilnych na swoją nową siedzibę wybrał warszawski biurowiec.

HTC Poland należy do grupy HTC Corporation. Zajmuje się produkcją uznanych na całym świecie urządzeń mobilnych, między innymi smartfonów i tabletów. W Jerozolimskie Business Park zajmie 186 mkw. powierzchni biurowych w budynku C. Najemca podczas procesu negocjacji był wspierany przez firmę CBRE.

Jesteśmy zadowoleni, że udało się nam pozyskać atrakcyjną lokalizację na nowe biuro HTC Poland i wynegocjować elastyczne warunki najmu dla naszego klienta. Jerozolimskie Business Park spełnia wszystkie wymagania najemcy, który poszukiwał większego, wygodnego biura w dogodnej lokalizacji, gdzie będzie obsługiwał swoich kluczowych klientów - skomentował Radosław Pawlak, Dyrektor w dziale powierzchni biurowych w CBRE.

Kompleks należący do funduszu kapitałowego z grupy IVG Immobilien AG składa się z czterech oddzielnych budynków. Oferują one łącznie ponad 16 000 mkw. powierzchni użytkowej i są siedzibą również innych firm z branży zaawansowanych technologii. Obiekt znajduje się przy Al. Jerozolimskich. IVG Immobilien AG znana jest na europejskim rynku z inwestycji w nieruchomości komercyjne, a właścicielem kompleksu stała się po zakupieniu go od firmy Liebrecht & wooD.

Firma HTC powstała w 1997 roku. Od 2006 roku regularnie wyprowadza pod własną marką urządzenia mobilne, między innymi smartfony i tablety z systemami operacyjnymi Android i Windows Phone.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
mantra