PGE Narodowy

Marketingowcy nad Wisłą

The Tides
The Tides
The Tides ma nowego najemcę. Biuro z widokiem na Wisłę wynajęła największa w Polsce agencja marketingu sportowego.

Nowe biuro w inwestycji The Tides w Warszawie otwarła agencja marketingowa Arskom Group. Wynajęła ona 616 mkw. powierzchni z widokiem na Wisłę. Nowa siedziba firmy została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. Zastosowano w niej podział strefowy. W aranżacji biura Arskom dominuje industrialny, nowoczesny design. Projekt aranżacji wnętrz dla Arskom Group wykonała pracowania architektoniczna InDesign Zbigniewa Kostrzewy. 

Charakter i profil prowadzonej przez nas działalności miał wpływ na wybór miejsca naszej nowej siedziby w Warszawie. Zależało nam na lokalizacji z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, a jednocześnie w bliskiej odległości od Stadionu Narodowego i Stadionu Legii. Wybór projektu The Tides okazał się dla nas optymalnym rozwiązaniem – Wojciech Szaniawski, Prezes Zarządu Arskom Group Sp. z o.o.

W procesie negocjacji umowy najmu i aranżacji oraz wyposażeniu biura wspierali klienta konsultanci AXI IMMO. Klient poszukiwał nowego biura, które będzie położone w prestiżowej lokalizacji, a jednocześnie blisko głównych stadionów piłkarskich w mieście. Poza aspektem lokalizacyjnym, istotnym elementem był wysoki standard powierzchni i szerokie możliwości aranżacji przestrzeni. Spośród przedstawionych ofert wybór padł na The Tides ze względu unikalną architekturę oraz dużą elastyczność i otwartość strony wynajmującej na potrzeby najemcy – dodaje Martin Lipiński, Dyrektor Działu Office w AXI IMMO.

The Tides to 7-kondygnacyjny kompleks biurowo-mieszkaniowy, który oferuje ok. 12 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt zlokalizowany jest nad samym brzegiem Wisły przy ul. Wioślarskiej na warszawskim Powiślu. Projekt budynku powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates.

 


0.0
Tagi: Axi Immo
Napisz pierwszy komentarz