Giant

Macrologic renegocjuje umowę w Symfonii

Firma z sektora IT renegocjowała umowę najmu powierzchni zajmowanej w warszawskim biurowcu Symfonia.

Firma Macrologic, wiodący producent i dostawca rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem, renegocjował umowę zajmowanej powierzchni w biurowcu Symfonia w Warszawie. Siedziba firmy w budynku wynosi 1200 mkw. Podczas rozmów najemcy doradzała firma CBRE.

Renegocjacje warunków najmu dotychczasowej powierzchni Macrologic w budynku Symfonia zakończyły się sukcesem. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości rynku, udało się nam wynegocjować korzystniejsze warunki najmu dla naszego Klienta – mówi Rafał Wdowczyk, Dyrektor w dziale powierzchni biurowych w CBRE.

Biurowiec Symfonia należy do spółki Juvenes i znajduje się na warszawskiej Pradze przy ulicy Kłopotowskiego 22. Obiekt wchodzi w skład nowoczesnego kompleksu mieszkaniowo-usługowego. Oferuje ponad 3000 mkw. powierzchni biurowej. Wspomniany zespół apartamentowo-usługowy charakteryzuje się współczesną architekturą, dużymi powierzchniami szkła, aluminium i okładzin ceramicznych. Od południa widok prowadzi na zielone wewnętrzne patio. W biurowcu zamontowany jest Building Management System, który kieruje pracą systemów wentylacji, klimatyzacji i zasilania. Użytkownicy korzystać mogą z 34 miejsc postojowych w parkingu podziemnym, a także z dużego parkingu terenowego. Biurowiec powstał w latach 1999-2001.

Spółka Juvenes powstała w 1995 roku i zajmuje się inwestycjami budowlanymi, zastępstwem inwestycyjnym, organizacją finansową procesów inwestycyjnych, sprzedażą mieszkań i powierzchni komercyjnych, a także projektowaniem we wszystkich branżach budowlanych.


0.0
Tagi: Juvenes CBRE
Napisz pierwszy komentarz