Giant

Powstaje nowa siedziba Plusa

Polkomtel zajmie powierzchnie w powstającym biurowcu przy ulicy Konstruktorskiej w Warszawie.

Nowa siedziba firmy Polkomtel, operatora Plusa, mieścić się będzie przy ulicy Konstruktorskiej na warszawskim Mokotowie. Najemca zajmie około 23 000 mkw. powierzchni i wprowadzi się do biur we wrześniu 2015 roku. Umowa, przy której Polkomtelowi doradzał CBRE, jest największą transakcją najmu przeprowadzoną na rynku biurowym w Polsce w 2013 roku.

 

Siedmiopiętrowy biurowiec powstaje na bazie projektu pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates, zgodnie z wymaganiami technicznymi najemcy. Za inwestycję odpowiada firma deweloperska White Stone Development oraz spółka MF Capital, zarządzająca aktywami.

 

To ważne, by pracownicy Polkomtelu, lidera nowoczesnych technologii, mogli działać w otoczeniu sprzyjającym tworzeniu nowych idei, nowych projektów i ofert. Dziś wszystko wskazuje na to, że budynek, do którego przeniesiemy się za dwa lata właśnie taki będzie – nowoczesny, odpowiadający naszym wymaganiom i potrzebom – skomentował Tomasz Gillner-Gorywoda, Dyrektor Generalny Polkomtel SA.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że firma Polkomtel powierzyła nam przeprowadzenie procesu pozyskania nowej siedziby i negocjacji warunków najmu. Jest to największa transakcja na rynku nieruchomości biurowych w Polsce w 2013 roku i jesteśmy dumni, że CBRE jest partnerem tak prestiżowego Najemcy. Wierzymy, że ‘uszyty na miarę’ budynek, spełni wszelkie oczekiwania i poprawi komfort pracy naszego Klienta – powiedział Daniel Bienias, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz