PGE Narodowy

Audatex zajmie powierzchnie w IO-1

Budynek IO-1, fot. Immofinanz Group
Budynek IO-1, fot. Immofinanz Group
Firma Audatex Polska Sp. z o.o. wprowadzi się do biurowca IO-1 w Warszawie.

Firma zajmująca się dostarczaniem wysokiej jakości rozwiązań z zakresu kompleksowej obsługi procesu likwidacji szkód komunikacyjnych, Audatex Polska Sp. z o.o., wynajęła ponad 500 mkw. powierzchni biurowej w budynku IO-1 w Warszawie. Obiekt należy do Immofinanz Group. Podczas transakcji doradzali eksperci z firmy Jones Lang LaSalle.

Firma Audatex Polska Sp. z o.o. poszukiwała nowoczesnej powierzchni biurowej w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu głównych węzłów drogowych oraz z szerokim dostępem do środków komunikacji publicznej. Wszystkie te atuty posiada budynek IO – 1 – powiedziała Małgorzata Kaczmarek, Młodszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle.

Budynek IO-1 oferuje ponad 22 000 mkw. powierzchni na 14 kondygnacjach, z czego 19 000 mkw. to powierzchnia biurowa. Użytkownicy obiektu mają dostęp do placówek bankowych, punktu pocztowego oraz części restauracyjnej, a także do zielonego tarasu na dachu drugiej kondygnacji. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja – u zbiegu ulic Puławskiej i Alei Niepodległości. W pobliżu znajduje się stacja metra Wilanowska oraz szereg przystanków komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie zlokalizowana jest również Galeria Mokotów, która oferuje szeroki pakiet usług gastronomiczno-handlowo-usługowych.

Nowy najemca zajmie siedzibę w biurowcu IO-1 na początku grudnia 2013 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz