Giant

Ambassador całkowicie wynajęty

Ambassador w Warszawie, fot. jankarol.com/CBRE
Ambassador w Warszawie, fot. jankarol.com/CBRE
Ostatnia dostępna powierzchnia w warszawskim biurowcu Ambassador znalazła najemcę.

Należący do kompleksu biurowego Ocean Business Park budynek Ambassador cieszy się kompletem najemców. Za komercjalizację kompleksu odpowiada firma doradcza CBRE, która doradzała w procesie negocjacji umów najmu w budynku.

 

Komercjalizację biurowca rozpoczęliśmy w 2012 roku. Jeszcze przed oddaniem Ambassadora do użytkowania udało się nam wynająć ponad 80% budynku i w kolejnych miesiącach pozyskaliśmy najemców na pozostałą powierzchnię. Cieszymy się, iż mieliśmy okazję brać udział w projekcie o tak atrakcyjnej lokalizacji oraz wysokiej jakości specyfikacji technicznej – skomentował Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

 

Dobry budynek biurowy to obiekt w dobrej lokalizacji, z dogodnym dojazdem, dobrze zaprojektowany, o optymalnym standardzie, odpowiadający potrzebom i oczekiwaniom użytkowników biur. Wierzymy, że budynek Ambassador spełnił wszystkie te kryteria, dzięki czemu pozyskał wielu prestiżowych najemców. Jesteśmy aktywni na rynku warszawskim, czego przykładem jest realizacja kolejnego budynku biurowego o nazwie Pacific, który powstanie w ramach szerszego kompleksu biurowo-mieszkaniowego Kronos przy ul. Domaniewskiej. Planując realizację kolejnych inwestycji liczymy również na zawarcie interesujących transakcji najmu – powiedział Alberto Esgueva Gutiérrez, Prezes Zarządu Kronos Real Estate.

 

Ambassador mieści się w biznesowym centrum warszawskiego Mokotowa i należy do Kronos Real Estate. Oferuje 14 900 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 1000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Użytkownicy korzystać mogą z 298 miejsc parkingowych zlokalizowanych na czterech kondygnacjach podziemnych. Obiekt został oddany do użytku w marcu 2013 roku. Swoje siedziby w Ambassadorze mają takie firmy jak Electronic Arts, Aecom, Gras Savoye, DSV, Coty, Ipsos, CBRE Corporate Outsourcing, ACC Advanced Solutions czy też Yusen Logistics.


0.0
Napisz pierwszy komentarz