Kontor logoCity Space logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Firma z branży morskiej powiększa biuro w Gdyni

Łużycka Office Park, fot. T. Kamiński
Łużycka Office Park, fot. T. Kamiński
Firma Salt Ship Design Poland podjęła decyzję o powiększeniu wynajmowanych powierzchni w Łużycka Office Park w Gdyni.

Niespełna miesiąc po podpisaniu umów najmu powierzchni biurowej przez firmę projektującą statki Ulstein oraz agencję załogową V.Ships Pl, kolejna firma związana z branżą morską zdecydowała się na powiększenie zajmowanej powierzchni w Łużycka Office Park w Gdyni.

 

Polski oddział Salt Ship Design Poland, norweskiej pracowni projektowania statków, w dwadzieścia miesięcy po rozpoczęciu działalności w Polsce, od lutego 2014 roku zajmować będzie blisko 900 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

 

Łużycka Office Park w Gdyni to kompleks pięciu budynków klasy A. Obiekty oferują po pięć kondygnacji powierzchni biurowej oraz możliwość utworzenia lokali handlowo-usługowych na parterach. Projekt, zgodny z założeniami zrównoważonego budownictwa, powstał w pracowni architektonicznej AEDAS. Elewacja budynków została zaprojektowana w systemie fasadowym, ze szkłem o wysokiej przepuszczalności światła przy ograniczonej przepuszczalności energii oraz okładzinami z piaskowca. Użytkownicy korzystać mogą łącznie z 700 miejsc parkingowych, w tym 422 znajdujących się w garażu podziemnym. Dla rowerzystów udostępniono szatnie z prysznicami w każdym budynku oraz stojaki w hali garażowej. W budynkach istnieje możliwość swobodnego kształtowania powierzchni biurowej. Łużycka Office Park oferuje podniesione podłogi i podwieszane sufity, a także nowoczesne systemy wentylacji i klimatyzacji, dwustronne niezależne zasilanie energetyczne i generator prądotwórczy każdym budynku, instalacje sygnalizacji pożaru i alarmowe, system BMS, 24-godzinną ochronę, system telewizji przemysłowej CCTV oraz system kart dostępu. Na parterze budynku D znajduje się sala konferencyjna.

 

Kompleks należy do Allcon Investment.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Martin :
A czy ktoś spotkał się z firmą Infraco? Wiem, że zajmują się budową hal, a nie wiem, czy potrafiliby też zaprojektować dobry biurowiec… Będę wdzięczny za opinie.
1 października 2015 15:39
mantra