Giant

Firma z branży morskiej powiększa biuro w Gdyni

Łużycka Office Park, fot. T. Kamiński
Łużycka Office Park, fot. T. Kamiński
Firma Salt Ship Design Poland podjęła decyzję o powiększeniu wynajmowanych powierzchni w Łużycka Office Park w Gdyni.

Niespełna miesiąc po podpisaniu umów najmu powierzchni biurowej przez firmę projektującą statki Ulstein oraz agencję załogową V.Ships Pl, kolejna firma związana z branżą morską zdecydowała się na powiększenie zajmowanej powierzchni w Łużycka Office Park w Gdyni.

 

Polski oddział Salt Ship Design Poland, norweskiej pracowni projektowania statków, w dwadzieścia miesięcy po rozpoczęciu działalności w Polsce, od lutego 2014 roku zajmować będzie blisko 900 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

 

Łużycka Office Park w Gdyni to kompleks pięciu budynków klasy A. Obiekty oferują po pięć kondygnacji powierzchni biurowej oraz możliwość utworzenia lokali handlowo-usługowych na parterach. Projekt, zgodny z założeniami zrównoważonego budownictwa, powstał w pracowni architektonicznej AEDAS. Elewacja budynków została zaprojektowana w systemie fasadowym, ze szkłem o wysokiej przepuszczalności światła przy ograniczonej przepuszczalności energii oraz okładzinami z piaskowca. Użytkownicy korzystać mogą łącznie z 700 miejsc parkingowych, w tym 422 znajdujących się w garażu podziemnym. Dla rowerzystów udostępniono szatnie z prysznicami w każdym budynku oraz stojaki w hali garażowej. W budynkach istnieje możliwość swobodnego kształtowania powierzchni biurowej. Łużycka Office Park oferuje podniesione podłogi i podwieszane sufity, a także nowoczesne systemy wentylacji i klimatyzacji, dwustronne niezależne zasilanie energetyczne i generator prądotwórczy każdym budynku, instalacje sygnalizacji pożaru i alarmowe, system BMS, 24-godzinną ochronę, system telewizji przemysłowej CCTV oraz system kart dostępu. Na parterze budynku D znajduje się sala konferencyjna.

 

Kompleks należy do Allcon Investment.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Martin :
A czy ktoś spotkał się z firmą Infraco? Wiem, że zajmują się budową hal, a nie wiem, czy potrafiliby też zaprojektować dobry biurowiec… Będę wdzięczny za opinie.
1 października 2015 15:39