Proton Office

CBRE pnie się w górę Rondo 1

Firma CBRE przenosi swoją siedzibę w warszawskim biurowcu Rondo 1 z 12 na 24 piętro.

Firma CBRE zajmie 1400 mkw. powierzchni na 24 piętrze Rondo 1, czyli dwa razy więcej niż w obecnym biurze wynajmowanym przez firmę na piętrze 12 tego samego budynku.

 

Motywacją do zmiany lokalizacji siedziby CBRE był rozwój działalności firmy w Polsce. Potrzebowaliśmy nowego biura, które zabezpieczy nam dodatkową przestrzeń na potrzeby dalszej ekspansji. Przeniesienie siedziby na wyższe piętro zapewni nam podwojenie wielkości powierzchni i pozwoli na ulokowanie w jednym biurze wszystkich linii biznesowych, w tym liczny dział zarządzania nieruchomościami – wyjaśnia Colin Waddell, Dyrektor Zarządzający CBRE na Polskę.

 

Rondo 1 mieści się w centrum Warszawy, przy Rondzie ONZ. Jest pierwszym wieżowcem w Europie, który uzyskał certyfikat środowiskowy LEED Gold w kategorii „budynki istniejące”. Biurowiec oferuje ponad 66 000 mkw. powierzchni klasy A na 40 piętrach, a także 500 miejsc postojowych dla użytkowników. W budynku wykorzystano takie rozwiązania jak m.in. system BMS oraz system DALI.

 

Rondo 1 niezmiennie przyciąga wiodące firmy z różnych sektorów gospodarki - mówi Wojciech Smyk z firmy BlackRock, odpowiedzialny za zarządzanie Rondo 1. Jesteśmy dumni, że nasz budynek zdobył uznanie jednej z największych globalnych firm działających w branży nieruchomości komercyjnych. Cieszymy się, że CBRE podjęła decyzję o przedłużeniu umowy oraz powiększeniu powierzchni zajmowanej w Rondo 1. Jest to dowód dużej dbałości o odpowiednie środowisko pracy poprzez zapewnienie pracownikom biura w doskonałej lokalizacji oraz z bogatym zapleczem usługowym, dostępnym na miejscu – dodaje.

 

Nasi pracownicy są bardzo zadowoleni, że zostajemy w tym samym budynku, który zapewnia nam odpowiednią przestrzeń biurową do dalszej ekspansji. Przeprowadzka jest niezbędna i pomoże nam we wdrożeniu nowych strategii środowiska pracy w naszym biurze. Projekt innowacyjnego biura zwiększy współpracę pomiędzy poszczególnymi pracownikami i działami, jak również spełni oczekiwania nowej generacji pracowników, którzy w dużej mierze cenią sobie bardziej nowoczesną i dynamiczną atmosferę w miejscu pracy. Nowe biuro to również wzmocnienie marki CBRE – komentuje Colin Waddell.


0.0
Tagi: Rondo 1 CBRE
Napisz pierwszy komentarz