Olivia Business Centre logoBusiness House logoCity Space logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoTétris Poland logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO ING wprowadza się do Bramy Portowej

Brama Portowa I
Brama Portowa I
ING Bank Śląski wynajął powierzchnie biurowe w budynku Brama Portowa I w Szczecinie.

Nowy najemca zajął 1600 mkw. powierzchni biurowej w szczecińskim budynku należącym do SwedeCenter.

 

Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego chcemy być dla nich bankiem dostępnym i wygodnym, z którego usług są zadowoleni, a Brama Portowa jest doskonałą lokalizacją, aby ten cel wspierać – skomentował Krystian Setera, Dyrektor Departamentu Strategii i Wsparcia Dystrybucji w ING Banku Śląskim. Jestem przekonany, że swobodna przestrzeń, funkcjonalne rozwiązania i zielony charakter kompleksu usatysfakcjonują naszych klientów. Wierzę, że również dla pracowników będzie to przyjazne i efektywne środowisko pracy – dodał.

 

Brama Portowa składa się z dwóch niezależnych biurowców, łącznie oferujących 12 900 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej w centrum Szczecina. Inwestorem i deweloperem projektu jest firma SwedeCenter, będąca częścią Grupy Inter IKEA, która także zarządza nieruchomością.

 

Kompleks powstał z zastosowaniem zasad zrównoważonego budownictwa. W listopadzie 2103 roku Brama Portowa I otrzymała certyfikat środowiskowy LEED na poziomie Gold. Jest to pierwszy budynek komercyjny w Szczecinie, który zdobył LEED Gold. W kompleksie powierzchnie wynajmują takie firmy jak Starbucks, LUX MED, Deloitte i Genpact.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra