PGE Narodowy

EKO ING wprowadza się do Bramy Portowej

Brama Portowa I
Brama Portowa I
ING Bank Śląski wynajął powierzchnie biurowe w budynku Brama Portowa I w Szczecinie.

Nowy najemca zajął 1600 mkw. powierzchni biurowej w szczecińskim budynku należącym do SwedeCenter.

 

Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego chcemy być dla nich bankiem dostępnym i wygodnym, z którego usług są zadowoleni, a Brama Portowa jest doskonałą lokalizacją, aby ten cel wspierać – skomentował Krystian Setera, Dyrektor Departamentu Strategii i Wsparcia Dystrybucji w ING Banku Śląskim. Jestem przekonany, że swobodna przestrzeń, funkcjonalne rozwiązania i zielony charakter kompleksu usatysfakcjonują naszych klientów. Wierzę, że również dla pracowników będzie to przyjazne i efektywne środowisko pracy – dodał.

 

Brama Portowa składa się z dwóch niezależnych biurowców, łącznie oferujących 12 900 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej w centrum Szczecina. Inwestorem i deweloperem projektu jest firma SwedeCenter, będąca częścią Grupy Inter IKEA, która także zarządza nieruchomością.

 

Kompleks powstał z zastosowaniem zasad zrównoważonego budownictwa. W listopadzie 2103 roku Brama Portowa I otrzymała certyfikat środowiskowy LEED na poziomie Gold. Jest to pierwszy budynek komercyjny w Szczecinie, który zdobył LEED Gold. W kompleksie powierzchnie wynajmują takie firmy jak Starbucks, LUX MED, Deloitte i Genpact.


0.0
Napisz pierwszy komentarz