Vastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoTorus logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Umowy na 5500 mkw. w Rondo 1

W ostatnich tygodniach w Rondo 1 podpisano umowy na blisko 5500 mkw. powierzchni, zarówno z nowymi najemcami, jak i dotychczasowymi użytkownikami budynku.

Umowy podpisano między innymi z takimi firmami jak CBRE, Carrefour, Franklin Templeton, TU Europa oraz Banco de Sabadell.

 

Firma CBRE wprowadzi się na całe 24 piętro w Rondo 1, zwiększając tym samym powierzchnię swojego dotychczasowego biura do 1400 mkw. Firma DAGO Centrum, specjalizująca się w wynajmie małych biur i obsłudze konferencji, przedłużyła umowę najmu blisko 1000 mkw. na 2 kondygnacji biurowca. Natomiast firma inwestycyjna Franklin Templeton zdecydowała się na powiększenie powierzchni zajmowanej na 26 kondygnacji do ponad 800 mkw. W Rondo 1 pozostanie także firma Aareal Bank, która zajmuje niecałe 250 mkw. na 33 piętrze, oraz oddział grupy finansowej Banco de Sabadell, działający na 130 mkw. na 29 piętrze. Umowę najmu 1200 mkw. powierzchni przedłużył również supermarket Carrefour, działający w części handlowo-usługowej Rondo 1.

 

Nowymi najemcami w budynku są z kolei Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A., które wprowadzi się na ponad 350 mkw. powierzchni na 33 kondygnacji, a także firma ZF Friedrichshafen AG, której biuro zajmie niecałe 300 mkw. na 9 piętrze.

 

Rondo 1 należy do grona najbardziej prestiżowych budynków biurowych w tej części Europy. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzyli nas dotychczasowi najemcy, podejmując decyzję o pozostaniu w budynku oraz powiększeniu zajmowanej przestrzeni. Jesteśmy przekonani, że firmy, które dołączyły do grona najemców, również będą zadowolone z lokalizacji i najwyższej jakości powierzchni w Rondo 1 – skomentował Wojciech Smyk z firmy BlackRock, odpowiedzialny za zarządzanie Rondo 1.

 

Wszystkie umowy zawarte zostały na okres co najmniej 5 lat.


0.0
Tagi: Rondo 1
Napisz pierwszy komentarz
mantra