Giant

Plac Bankowy zdobywa pierwszego najemcę – Grupę LOTOS

Plac Bankowy 1 w Warszawie
Plac Bankowy 1 w Warszawie
Grupa LOTOS od końca listopada zajmuje biura w swojej nowej siedzibie przy Placu Bankowym w Warszawie.

Grupa LOTOS zajęła całą dostępną powierzchnię na pierwszym piętrze zrewitalizowanego w 2012 roku biurowca. Firma będzie korzystać zarówno z pomieszczeń w historycznej części budynku, jak i w nowo wybudowanym skrzydle obiektu. Do dyspozycji Grupy LOTOS, prócz ekskluzywnych wnętrz, mających ponad 3,5 metra wysokości, będą zabytkowe balkony z widokiem na Plac Bankowy. Całkowita wynajęta przez firmę powierzchnia w biurowcu wynosi ponad 1000 mkw.

 

Najemcę w procesie pozyskiwania nowej lokalizacji reprezentowali eksperci z Jones Lang La Salle. Jesteśmy dumni, że tak prestiżowy najemca wybrał nas jako doradcę w procesie pozyskania nowej lokalizacji i negocjacji warunków najmu. Dzięki bliskiej współpracy i doskonałemu zrozumieniu potrzeb klienta, udało się podpisać umowę najmu w zaledwie kilka miesięcy. Sam budynek pozwoli podkreślić znaczenie Grupy LOTOS i będzie doskonałą wizytówką spółki dla intensywnie rozbudowywanej sieci międzynarodowych powiązań – skomentował Adrian Bojczuk, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, Jones Lang LaSalle.

 

Plac Bankowy 1 jest nowoczesną kamienicą, która dysponuje 4000 mkw. powierzchni biurowej. Użytkownicy korzystać mogą również z dwupoziomowego parkingu podziemnego. Docelową grupą najemców są najbardziej wymagające firmy, które poszukują prestiżowej lokalizacji. W projekcie założono, iż elastyczne i funkcjonalne przestrzenie pozwolą na dowolną aranżację powierzchni, zgodną z indywidualnymi wymaganiami. W standardzie jest klimatyzacja i otwierane okna. Powierzchnie w budynku są dobrze doświetlone, a na efektywność i komfort pracy wpływają nowoczesne rozwiązania techniczne.


0.0
Napisz pierwszy komentarz