Podium Investment logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoINTERBIURO logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Plac Bankowy zdobywa pierwszego najemcę – Grupę LOTOS

Plac Bankowy 1 w Warszawie
Plac Bankowy 1 w Warszawie
Grupa LOTOS od końca listopada zajmuje biura w swojej nowej siedzibie przy Placu Bankowym w Warszawie.

Grupa LOTOS zajęła całą dostępną powierzchnię na pierwszym piętrze zrewitalizowanego w 2012 roku biurowca. Firma będzie korzystać zarówno z pomieszczeń w historycznej części budynku, jak i w nowo wybudowanym skrzydle obiektu. Do dyspozycji Grupy LOTOS, prócz ekskluzywnych wnętrz, mających ponad 3,5 metra wysokości, będą zabytkowe balkony z widokiem na Plac Bankowy. Całkowita wynajęta przez firmę powierzchnia w biurowcu wynosi ponad 1000 mkw.

 

Najemcę w procesie pozyskiwania nowej lokalizacji reprezentowali eksperci z Jones Lang La Salle. Jesteśmy dumni, że tak prestiżowy najemca wybrał nas jako doradcę w procesie pozyskania nowej lokalizacji i negocjacji warunków najmu. Dzięki bliskiej współpracy i doskonałemu zrozumieniu potrzeb klienta, udało się podpisać umowę najmu w zaledwie kilka miesięcy. Sam budynek pozwoli podkreślić znaczenie Grupy LOTOS i będzie doskonałą wizytówką spółki dla intensywnie rozbudowywanej sieci międzynarodowych powiązań – skomentował Adrian Bojczuk, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, Jones Lang LaSalle.

 

Plac Bankowy 1 jest nowoczesną kamienicą, która dysponuje 4000 mkw. powierzchni biurowej. Użytkownicy korzystać mogą również z dwupoziomowego parkingu podziemnego. Docelową grupą najemców są najbardziej wymagające firmy, które poszukują prestiżowej lokalizacji. W projekcie założono, iż elastyczne i funkcjonalne przestrzenie pozwolą na dowolną aranżację powierzchni, zgodną z indywidualnymi wymaganiami. W standardzie jest klimatyzacja i otwierane okna. Powierzchnie w budynku są dobrze doświetlone, a na efektywność i komfort pracy wpływają nowoczesne rozwiązania techniczne.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra