Proton Office

Kancelaria prawnicza pozostanie w Rondo 1

Biurowiec Rondo 1 w Warszawie
Biurowiec Rondo 1 w Warszawie
Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu powierzchni biurowej w warszawskim Rondo 1.

Niezależna kancelaria prawnicza Domański Zakrzewski Palinka (DZP) zajmuje w biurowcu Rondo 1 ponad 4000 mkw. powierzchni, rozlokowanej na trzech piętrach budynku. Umowa przedłużająca najem zawarta została na okres 10 lat.

 

 

Kancelaria, w której pod okiem 22 Partnerów pracuje ponad 130 specjalistów, świadczy usługi w ramach wszystkich sektorów gospodarki. Klientami kancelarii DZP są nie tylko renomowane firmy polskie oraz zagraniczne, międzynarodowe korporacje, banki, instytucje finansowe i fundusze inwestycyjne, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa.

 

 

Cieszymy się, że z początkiem roku możemy pochwalić się tak znaczącą umową. Jej przedłużenie potwierdza, że Rondo 1 spełnia oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Jesteśmy dumni, że tak renomowana firma jak Domański Zakrzewski Palinka, doceniła jakość powierzchni biurowych w naszym budynku i zdecydowała się pozostać w nim przez kolejną dekadę – skomentował Wojciech Smyk z firmy BlackRock, odpowiedzialny za zarządzanie Rondo 1.

 

Decyzja DZP pokazuje, że Rondo 1 to wyjątkowy budynek i jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji biurowych na terenie Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie. Z dumą reprezentujemy tak prestiżową nieruchomość – podkreślił Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

 

Firma CBRE odpowiada za wynajem i renegocjację umów najmu w biurowcu Rondo 1. Budynek znajduje się przy Rondzie ONZ w centrum Warszawy i oferuje łącznie 66 000 mkw. powierzchni na 10 kondygnacjach.


0.0
Tagi: Rondo 1 CBRE
Napisz pierwszy komentarz