PGE Narodowy

GWO wprowadza się do Alchemii

Kompleks biurowy Alchemia w Gdańsku
Kompleks biurowy Alchemia w Gdańsku
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe zdecydowało się przenieść swoją siedzibę i wprowadziło się do biurowca Alchemia w Gdańsku.

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe zajęło w Alchemii ponad 2500 mkw. powierzchni. Od wielu lat dynamicznie się rozwijamy, co wiąże się oczywiście ze zwiększaniem zatrudnienia – skomentował Jan Mysior, współwłaściciel wydawnictwa. W ostatnim czasie powiększył nam się dział multimediów, powstała również nowa redakcja nauczania początkowego, która przygotowuje serię „Lokomotywa” przeznaczoną dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W biurowcu, który obecnie zajmujemy, zrobiło nam się trochę ciasno i dlatego podjęliśmy decyzję o przeprowadzce – wyjaśnił.


 

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe działa od 1991 roku i jest jedną z pierwszych prywatnych oficyn edukacyjnych w Polsce. Obecnie w wydawnictwie pracuje 160 osób. W Alchemii GWO wynajmuje przede wszystkim kilkuosobowe pokoje, w których pracują redaktorzy. Na przestrzeni typu open space znajduje się jedynie dział multimediów.


 

Alchemia jest wielofunkcyjnym kompleksem biurowym, realizowanym przez firmę Torus przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Pierwszy etap dostarczył na rynek 16 700 mkw. powierzchni biurowej. Co więcej, 4500 mkw. przeznaczonych jest pod centrum rekreacyjno-sportowe, oferujące baseny, siłownię, salę fitness, halę sportową i strefę wspinaczki.


 

Drugi etap kompleksu ma dysponować blisko 21 000 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 2600 mkw. powierzchni usługowej.


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz