Proton Office

Batory Office Buildings z medialnym najemcą

|
W Batory Office Buildings PMPG zajmie dwa piętra biurowca
Nowa scentralizowana siedziba przy Alejach Jerozolimskich 212 ma zoptymalizować koszty wynajmu biur
Platforma Mediowa Point Group i jej spółki zależne od marca wprowadzają się na Aleje Jerozolimskie. W kompleksie biurowym zajmą dwa piętra.

PMPG i jej spółki zależne zdecydowało o przeniesieniu swoich biur i redakcji do jednego biurowca. Na nową siedzibę wybrano Batory Office Buildings, gdzie łącznie zajmą one dwa piętra biurowca. Powierzchnia licząca ponad 1200 m kw. umożliwi konsolidację działalności w jednej przestrzeni biurowej przy zachowaniu autonomii redakcji znajdujących się w portfolio grupy (dwa główne tytuły PMPG to magazyn "Wprost" oraz tygodnik "Do Rzeczy"). Jak poinformowała Grupa, zmiana organizacji przestrzeni biurowej poprawi także komunikację.

Poprzednią siedzibą PMPG był kompleks Blue Office (część Blue City). PMPG wynajmowała tam biura od września 2012 r. W odrębnej lokalizacji, przy ul. Racławickiej, mieściła się redakcja tygodnika „Do Rzeczy”. Nowa scentralizowana siedziba przy Alejach Jerozolimskich 212 ma zoptymalizować koszty wynajmu biur i pozytywnie wpłynąć na wyniki PMPG.


0.0
Napisz pierwszy komentarz