Fabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Yamaha zostaje w Batory Office Building II

Batory Office Building II
Batory Office Building II
Firma Yamaha Motor przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu Batory Office Building II.

Polski oddział Yamaha Motor zajmuje ponad 320 mkw. na czwartym piętrze Batory Office Building II. W tym samym budynku ponad 1200 mkw. powierzchni wynajęła w ostatnim czasie grupa kapitałowa Platforma Mediowa Point Group, o czym pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Wprowadzi się ona do budynku w marcu 2014 r. Zlokalizowany na Alejach Jerozolimskich biurowiec jest już wynajęty w 100 proc.

 

Cieszymy się z pozyskania nowego najemcy oraz przedłużenia umowy z firmą, która już wcześniej była obecna w jednym z naszych biurowców. Batory Office Building II to dobrze skomunikowany budynek, położony w dynamicznie rozwijającym się rejonie Warszawy, dzięki czemu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem najemców – komentuje Kamila Zębik, Partner Zarządzający Liebrecht & wooD. Warto przypomnieć, że Liebrecht & wooD był jedną z pierwszych firm w Warszawie, które bazując na doświadczeniach miast Europy Zachodniej, postawiły na realizację projektów biurowych w sąsiedztwie istniejących lub planowanych węzłów komunikacyjnych stolicy – dodaje.

 

Batory Office Building II jest 6-kondygnacyjnych biurowcem z garażem podziemnym. Inwestycja została ukończona w 2009 r. i oferuje 7800 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Batory Office Building I, drugi z budynków w kompleksie, został przez Liebrecht & wooD sprzedany w 2008 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra