FYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCity Space logoBusiness House logoKontor logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Półwiejska 2 z McDonald's

Półwiejska 2 w Poznaniu
Półwiejska 2 w Poznaniu
Nowym najemcą handlowo-biurowego projektu Półwiejska 2 w Poznaniu jest restauracja McDonald's.

McDonald's wynajął trzypoziomowy lokal znajdujący się od strony placu Wiosny Ludów w powstającym w Poznaniu budynku Półwiejska 2. Ma być to największa restauracja sieci spośród wszystkich działających w tym mieście.

 

Inwestorem projektu Półwiejska 2 jest Deptak projekt P2 sp. z o.o. Obiekt powstaje u zbiegu ulic Półwiejskiej i Krysiewicza, w śródmiejskiej dzielnicy handlowej Poznania. Dysponować będzie 9294 mkw. powierzchni najmu brutto, z czego 2731 mkw. na trzeciej i czwartej kondygnacji przeznaczonych zostanie na biura, a 6563 mkw., na kondygnacjach -1, 0 i +1, na powierzchnie handlowo-usługowe. Na kondygnacjach +2 i +3 znajdzie się parking. 29 listopada 2013 roku odbyła się uroczystość oficjalnie inicjująca rozpoczęcie budowy, natomiast oddanie projektu do użytku planowane jest pod koniec pierwszego kwartału 2015 r.

 

Agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Półwiejska 2 jest firma doradcza CBRE. Głównym najemcą części handlowo-usługowej została grupa LPP.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra