Aluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoSpectra Development logoKontor logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Regus w Alchemii

Kompleks wielofunkcyjny Alchemia w Gdańsku
Kompleks wielofunkcyjny Alchemia w Gdańsku
Regus wynajął powierzchnie w gdańskim kompleksie Alchemia. Będzie to pierwsza placówka firmy w Trójmieście.

Firma Regus powstała w 1989 r. i jest globalnym dostawcą elastycznych rozwiązań w zakresie miejsc pracy. Oddział w Alchemii ma być trzynastym w kraju, ale pierwszym w Trójmieście. Otwarcie placówki nastąpi w czerwcu 2014 r.

 

W ofercie firmy znajdują się rozwiązania takie jak salony biznesowe, sale wideokonferencyjne oraz indywidualne workpody. Z usług firmy korzystać można również w formie zdalnej. Regus ma swoje oddziały w ponad 1800 lokalizacjach w 600 miastach w 100 krajach na całym świecie. W bieżącym roku firma planuje również otworzyć placówki m.in. w Krakowie i Katowicach.

 

W Alchemii Regus ulokuje się na piątym piętrze wieży Aurum. Decyzja o otwarciu tu placówki wiąże się z globalnym programem ekspansji firmy.

 

I faza kompleksu Alchemia została oficjalnie otwarta w styczniu 2014 r. Oferuje ona 16 700 mkw. powierzchni biurowej, a 4600 mkw. zostało przeznaczone pod centrum rekreacyjno-sportowe. Ten etap inwestycji wynajęty jest w 70 proc. W grudniu 2013 r. wystartowała budowa II fazy, która składać się będzie z 21 000 mkw. biur oraz ponad 2600 mkw. powierzchni towarzyszącej. Zakończenie tego etapu wyznaczone jest na czwarty kwartał 2015 r.


0.0
Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
mantra