PGE Narodowy

Atrium International z nowymi najemcami

Atrium international Business Center w Warszawie
Atrium international Business Center w Warszawie
Trzy firmy wynajęły łącznie 1100 mkw. powierzchni biurowej w Atrium International Business Center w Warszawie.

Biurowiec Atrium International Business Center zdobył trzech nowych najemców, którzy łącznie zajęli 1100 mkw. biur. W transakcjach pośredniczyła firma Savills, pełniąca rolę wyłącznego agenta ds. komercjalizacji budynku.

 

Na czwarte piętro biurowca wprowadziła się firma z branży IT - WebInterpret Polska Sp. z o.o., która od grudnia 2013 r. zajmuje 769,24 mkw. Firma oferuje międzynarodowe rozwiązania e-commerce.

 

Nowym najemcą Atrium IBC jest także Vanquis Bank Limited Sp. z o.o., czyli spółka związana z Provident Financial Group. Firma, oferująca karty kredytowe dla klientów indywidualnych o ograniczonej zdolności kredytowej, wynajęła 269,66 mkw. na pierwszym piętrze budynku. Do obiektu wprowadziła się w lutym 2014 r.

 

59,57 mkw. w styczniu 2014 r. zajęła agencja marketingu zintegrowanego i PR - BWP Polska Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w sektorze detalicznym.

 

Biurowiec Atrium IBC znajduje się przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II 23 i ul. Grzybowskiej. Obiekt oferuje 12 000 mkw. powierzchni biurowej. Na parterze budynku znajduje się m.in. Restauracja 99, restauracja indyjska Bombay Masala, Coffee Lovers, oddział banku oraz studio fotograficzne. W garażu podziemnym zlokalizowana jest natomiast myjnia samochodowa.


1.0
Napisz pierwszy komentarz