Giant

Ericsson wynajmuje w Parku Rozwoju

I etap Parku Rozwoju w Warszawie
I etap Parku Rozwoju w Warszawie
Firma Ericsson wynajęła powierzchnie biurowe w Parku Rozwoju, powstającym przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie.

Siedziba firmy Ericsson obejmie 3600 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie realizowanym przez Echo Investment. Nowy najemca zajmie biura w budynku I etapu inwestycji, który zdobył już pozwolenie na użytkowanie. Powstanie tam główna siedziba Ericssona w Polsce.

 

Cieszymy się, że kolejna firma z branży nowoczesnych technologii zdecydowała się wynająć powierzchnię w Parku Rozwoju. To potwierdzenie spełnienia wysokich wymagań, które stawiane są przez liderów tego rynku podczas poszukiwania nowych lokalizacji biurowych. W efekcie możemy się pochwalić obecnością w naszych projektach biurowych, takich gigantów jak IBM, Tieto, Schneider Electric czy BNY Mellon - skomentował Łukasz Żelezik, Head of Leasing Team w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Najemcę podczas transakcji reprezentowała firma doradcza JLL. Ericsson i Echo Investment to firmy o wieloletnim doświadczeniu i mocnej, rozpoznawalnej marce. Umowa między nimi to przykład sytuacji, w której lider branży znajduje zaufanego partnera oferującego zaawansowaną technologicznie przestrzeń biurową w najwyższym standardzie. W tym przypadku dla najemcy ważne były takie parametry jak m.in. bezpieczeństwo energetyczne i komfort pracowników. Wszystkie zostały spełnione przez dewelopera – powiedziała Julita Spychalska, National Director, Corporate Advisory, JLL.

 

Dla nas, jako firmy, ważne są nie tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale również kwestie proekologiczne. Stąd też w projekcie naszego biura znalazł się ogromny zielony taras, a także specjalny węzeł rowerowy, z którego będzie mogło korzystać 70 pracowników – wyjaśniła Monika Dobrogosz, REFM Manager w Ericsson Polska.


0.0
Napisz pierwszy komentarz