Archicom logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Ericsson wynajmuje w Parku Rozwoju

I etap Parku Rozwoju w Warszawie
I etap Parku Rozwoju w Warszawie
Firma Ericsson wynajęła powierzchnie biurowe w Parku Rozwoju, powstającym przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie.

Siedziba firmy Ericsson obejmie 3600 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie realizowanym przez Echo Investment. Nowy najemca zajmie biura w budynku I etapu inwestycji, który zdobył już pozwolenie na użytkowanie. Powstanie tam główna siedziba Ericssona w Polsce.

 

Cieszymy się, że kolejna firma z branży nowoczesnych technologii zdecydowała się wynająć powierzchnię w Parku Rozwoju. To potwierdzenie spełnienia wysokich wymagań, które stawiane są przez liderów tego rynku podczas poszukiwania nowych lokalizacji biurowych. W efekcie możemy się pochwalić obecnością w naszych projektach biurowych, takich gigantów jak IBM, Tieto, Schneider Electric czy BNY Mellon - skomentował Łukasz Żelezik, Head of Leasing Team w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Najemcę podczas transakcji reprezentowała firma doradcza JLL. Ericsson i Echo Investment to firmy o wieloletnim doświadczeniu i mocnej, rozpoznawalnej marce. Umowa między nimi to przykład sytuacji, w której lider branży znajduje zaufanego partnera oferującego zaawansowaną technologicznie przestrzeń biurową w najwyższym standardzie. W tym przypadku dla najemcy ważne były takie parametry jak m.in. bezpieczeństwo energetyczne i komfort pracowników. Wszystkie zostały spełnione przez dewelopera – powiedziała Julita Spychalska, National Director, Corporate Advisory, JLL.

 

Dla nas, jako firmy, ważne są nie tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale również kwestie proekologiczne. Stąd też w projekcie naszego biura znalazł się ogromny zielony taras, a także specjalny węzeł rowerowy, z którego będzie mogło korzystać 70 pracowników – wyjaśniła Monika Dobrogosz, REFM Manager w Ericsson Polska.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra