Vantage Development S.A. logoCity Space logoKontor logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Codewise dołącza do grona najemców Browaru Lubicz

Browar Lubicz
Pałac Goetzów
Odrestaurowany Pałac Goetzów w Krakowie zdobył kolejnego najemcę: firmę Codewise.

Codewise, firma specjalizująca się w nowatorskich rozwiązaniach technologicznych, wprowadzi się na 530 mkw. powierzchni biurowej do Pałacu Goetzów, będącego częścią krakowskiej inwestycji Browar Lubicz. Biurowiec zlokalizowany jest przy ul. Lubicz 17H, w niedalekiej odległości od Rynku Głównego.

 

W portfolio Codewise dwoma sztandarowymi produktami są ZeroPark, przyjazna dla użytkowników sieć reklamowa, oraz Voluum, oprogramowanie pozwalające na łatwiejszą kontrolę efektywności kampanii marketingowych w internecie. Zespół firmy składa się z 25 specjalistów z pięciu krajów, którzy obsługują klientów ze 105 państw.

 

Inwestorem osiedla Browar Lubicz jest firma Balmoral Properties, która w ostatnim czasie podpisała umowy najmu powierzchni komercyjnej również z siecią delikatesów spożywczych Piotr i Paweł i Konsulatem Generalnym Węgier.

 

W ramach krakowskiej inwestycji odrestaurowano, oprócz Pałacu Goetzów, również takie budynki jak: Portiernia, Susznia Słodu, Słodownia, a także Maszynownia i Kotłownia z charakterystycznym kominem. Łącznie w budynkach znajduje się 4600 mkw. powierzchni handlowej i 1900 mkw. powierzchni biurowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra