Proton Office

Codewise dołącza do grona najemców Browaru Lubicz

Browar Lubicz
Pałac Goetzów
Odrestaurowany Pałac Goetzów w Krakowie zdobył kolejnego najemcę: firmę Codewise.

Codewise, firma specjalizująca się w nowatorskich rozwiązaniach technologicznych, wprowadzi się na 530 mkw. powierzchni biurowej do Pałacu Goetzów, będącego częścią krakowskiej inwestycji Browar Lubicz. Biurowiec zlokalizowany jest przy ul. Lubicz 17H, w niedalekiej odległości od Rynku Głównego.

 

W portfolio Codewise dwoma sztandarowymi produktami są ZeroPark, przyjazna dla użytkowników sieć reklamowa, oraz Voluum, oprogramowanie pozwalające na łatwiejszą kontrolę efektywności kampanii marketingowych w internecie. Zespół firmy składa się z 25 specjalistów z pięciu krajów, którzy obsługują klientów ze 105 państw.

 

Inwestorem osiedla Browar Lubicz jest firma Balmoral Properties, która w ostatnim czasie podpisała umowy najmu powierzchni komercyjnej również z siecią delikatesów spożywczych Piotr i Paweł i Konsulatem Generalnym Węgier.

 

W ramach krakowskiej inwestycji odrestaurowano, oprócz Pałacu Goetzów, również takie budynki jak: Portiernia, Susznia Słodu, Słodownia, a także Maszynownia i Kotłownia z charakterystycznym kominem. Łącznie w budynkach znajduje się 4600 mkw. powierzchni handlowej i 1900 mkw. powierzchni biurowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz