Giant

EKO Dwie nowe firmy w Poleczki Business Park

Poleczki Business Park
Poleczki Business Park
Do warszawskiego kompleksu biurowego wprowadziły się dwie francuskie firmy: L’Occitane Polska oraz SPB Services Polska.

L’Occitane Polska Sp. z o.o. to producent i dystrybutor naturalnych kosmetyków opartych na bazie organicznych składników. Firma wprowadziła się na 165,18 mkw. powierzchni biurowej. Drugim najemcą jest przedsiębiorstwo działające w dziedzinie ubezpieczeń affinity - SPB Services Polska Sp. z o.o. - które wynajęło 519,49 mkw. Właściciela budynku podczas transakcji reprezentowała firma doradcza Savills, która, obok Colliers International, jest współwyłącznym agentem ds. komercjalizacji obiektu.

 

Poleczki Business Park powstaje przy ul. Poleczki w Warszawie. W ramach kompleksu realizowanego przez UBM i CA Immo zbudowano już cztery budynki będące pierwszą i drugą fazą inwestycji. Trzecia faza, czyli dwa biurowce o powierzchni 8500 mkw., ma wkrótce się rozpocząć. Docelowo kompleks składać się będzie z piętnastu budynków biurowo-usługowych z wielokondygnacyjnym parkingiem, które łącznie oferować będą 210 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

 

Inwestycja powstaje zgodnie z wymaganiami zrównoważonego budownictwa. Budynki należące do drugiej fazy otrzymały certyfikat LEED CS GOLD (Core & Shell).

 

L’Occitane Polska i SPB Services Polska dołączyły do grona takich najemców jak m.in.: Sharp, USP Zdrowie, Tetra Pak, Kone, Europcar, Solid Security i Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


3.0
Napisz pierwszy komentarz