Proton Office

Warszawski Iris z nowym najemcą

Budynek Iris w Warszawie
Budynek Iris w Warszawie
Firma SMEG Polska wprowadziła się do biurowca Iris, znajdującego się przy ul. Cybernetyki w Warszawie.

Włoski producent ekskluzywnego sprzętu AGD, firma SMEG, zdecydował się na najem lokalu biurowo-handlowego w Warszawie w budynku Iris. Nowy najemca zajął 230 mkw. powierzchni w kwietniu 2014 r. Podczas poszukiwań lokalu oraz przy negocjacji warunków najmu firmie SMEG doradzali eksperci CBRE.

 

Cieszymy się, że mogliśmy doradzać SMEG przy znalezieniu optymalnej lokalizacji na showroom połączony z funkcją reprezentacyjnego biura w Warszawie. Wierzymy, że lokalizacja ta doskonale wyeksponuje lokal pokazowy i zapewni wygodny dojazd zarówno dla Klientów, jak i pracowników. Dodatkowo kompleks czerpie korzyści z bliskości Galerii Mokotów oraz licznych hoteli i punktów gastronomicznych – skomentował Daniel Bienias, Starszy Dyrektor działu reprezentacji najemców w CBRE.

 

Biurowiec Iris znajduje się przy ul. Cybernetyki 9 i należy do firmy Celtic Property Developments S.A. Budynek został oddany do użytku w grudniu 2012 r. Oferuje ok. 14 300 mkw. powierzchni biurowej na pięciu kondygnacjach, a jego projekt architektoniczny powstał w pracowni JPM Design and Build. Obiekt wchodzi w skład kompleksu Cybernetyki Office Park, w ramach którego powstały również biurowce Helios i Luminar, sprzedane niemieckiemu funduszowi funduszowi inwestycyjnemu DEKA Immobilien.


0.0
Tagi: CBRE Iris
Napisz pierwszy komentarz