Giant

BWW doradza Kulczykowi

Ufficio Primo w Warszawie
Wnętrze Ufficio Primo
Kancelaria BWW Law & Tax służyła pomocą prawną firmie Kulczyk Silverstein Properties podczas zawierania umów najmu w biurowcu Ufficio Primo.

Kancelaria zapewniła pomoc prawną podczas zawierania umów najmu z firmami z sektora finansowego i inwestycyjnego: Atlantic Council, IFIS Finance, Morgan Stanley, Private Wealth Consulting, Raymond James i Von Der Hayden Development, a także z producentem i dystrybutorem okularów – firmą Luxottica – która otworzy w Ufficio Primo showroom.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że KSP, będąca międzynarodową firmą inwestycyjną i deweloperską, zajmującą się budowaniem i inwestowaniem w nieruchomości biurowe i handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, doceniło nasze doświadczenie w zakresie doradztwa dotyczącego prawa obrotu nieruchomościami i powierzyła właśnie BWW obsługę prawną przy negocjowaniu i zawieraniu umów najmu nie tylko w tym wyjątkowym biurowcu, lecz również w innych nowoczesnych kompleksach biurowych w Warszawie, m.in.: Plac Małachowskiego, Warta Tower, Krucza House, Stratos Office Center – skomentował Michał Wielhorski, wspólnik kierujący zespołem, który doradza KSP.

 

Ufficio Primo znajduje się przy ul. Wspólnej 62 w Warszawie. Projekt budynku wyszedł spod rąk architekta Marka Leykama. Obiekt nazwany został na cześć florenckiej galerii Uffizi i stanowi biurowiec klasy A+ oferujący 6000 mkw. powierzchni. Biura znajdują się na sześciu kondygnacjach naziemnych w budynku, natomiast na dwóch kondygnacjach podziemnych ulokowano wielofunkcyjne centrum konferencyjne. Obiekt powstał w latach 50tych XX w. z przeznaczeniem na siedzibę Prezydium Rządu. Ufficio Primo został poddany gruntowej modernizacji przez właściciela, firmę Kulczyk Silverstein Properties.


0.0
Napisz pierwszy komentarz