Top Woman in Real Estate

OSTC najemcą Olivia Business Centre

Uroczystość otwarcia biura OSTC w Olivia Business Centre
Uroczystość otwarcia biura OSTC w Olivia Business Centre
Nowe biuro w budynku Olivia Tower, należącym do gdańskiego kompleksu Olivia Business Centre, otworzyła globalna firma tradingowa – OSTC.

Firma OSTC Poland przeniosła siedzibę do Olivia Business Centre m.in. z powodu szybkiego rozwoju firmy i możliwości ponad dwukrotnego zwiększenia liczby pracowników (obecnie w biurze pracuje 30 osób). Nowy najemca wynajął powierzchnie na pierwszym piętrze budynku Olivia Tower, zlokalizowanego przy al. Grunwaldzkiej 472 w Gdańsku.

 

OSTC Poland jest zespołem zawodowych traderów, działającym na największych międzynarodowych giełdach instrumentów pochodnych, takich jak NYSE Euronext, CME, Eurex i ICE. Firma istnieje od 1999 r., a w Polsce jest obecna od 2005 r. Biura firmy zlokalizowane są również w Kanadzie, Hiszpanii, Portugalii, Indiach i Wielkiej Brytanii. W Polsce OSTC ma siedziby w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie. Firma współpracuje z uniwersytetami ekonomicznymi z całego świata, m.in. z Wydziałem Ekonomicznym oraz Wydziałem Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Na pierwszym z nich jesienią br. uruchomione zostanie Laboratorium Tradingowe.

 

Podczas otwarcia nowego biura w Olivia Business Centre najemcę reprezentował Jonny Aucamp, Prezes Grupy OSTC. W uroczystości brali udział również m.in.: Andrzej Bojanowski, Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska, Prof. Krzysztof Dobrowolski, Dziekan UG Wydziału Ekonomicznego, Prof. Jerzy Bieliński, Dziekan UG Wydziału Zarządzania oraz Marcin Faleńczyk, Zastępca Dyrektora Centrum Obsługi Inwestora Invest in Pomerania.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz