PGE Narodowy

Najemcy zadowoleni z największego polskiego kompleksu biurowego

Empark Mokotów Business Park w Warszawie
Empark Mokotów Business Park w Warszawie
Od początku br. umowy najmu w warszawskim kompleksie Empark Mokotów Business Park przedłużyły m.in. Henkel, LUX MED i mBank.

Najemcy wykazują zadowolenie z kompleksu Empark Mokotów Business Park. Od początku 2014 r. przedłużyli oni umowy najmu dotyczące łącznie prawie 7000 mkw. powierzchni. W obiekcie pozostały takie firmy jak m.in. Henkel, LUX MED, mBank oraz Papyrus.

 

Przedłużone w tym roku umowy najmu potwierdzają, że Empark Mokotów Business Park to ugruntowana lokalizacja biurowa, z którą najemcy wiążą długofalowe plany rozwoju swojego biznesu. Cieszy nas pomyślny początek 2014 r., jak również wynik, jaki osiągnął Empark w roku ubiegłym, kiedy podpisanych zostało 37 nowych umów najmu i aneksów przedłużających obecne kontrakty na łącznie 18 600 mkw. - zaznacza Izabela Kapil, Asset Manager Associate, Portfolio Management – Europe, Heitman.

 

Empark Mokotów Business Park składa się z dziewięciu budynków, oferujących łącznie ponad 115 000 mkw. Tak duża powierzchnia oznacza, że należący do funduszu Heitman European Property Partners III i Immofinanz obiekt jest największym kompleksem biurowym w Polsce. W Emparku działa ponad 140 firm, zarówno lokalnych, jak i działających na skalę międzynarodową. Użytkownicy kompleksu korzystać mogą z 2500 miejsc parkingowych. Inwestycja oferuje również zaplecze usługowe, w tym m.in. punkty gastronomiczne, placówki bankowe, szkołę językową, centrum medyczne, klub fitness i przedszkole. Za komercjalizację Empark Mokotów Business Park odpowiada firma JLL.


0.0
Napisz pierwszy komentarz