EKO Nowo otwarty krakowski biurowiec zachęcił Onet

Biurowiec Alma Tower w Krakowie
Wejście do Alma Tower podczas oficjalnego otwarcia
Firma Onet już niedługo wprowadzi się na powierzchnie biurowe w budynku Alma Tower, którego oficjalne otwarcie odbyło się 11 czerwca br.

Grupa Onet zdecydowała się na wynajem 5400 mkw. w biurowcu Alma Tower, zrealizowanym przez UBM przy ul. Pilotów 10 w Krakowie. Wcześniej firma przez siedem lat zajmowała powierzchnie w biurowcu Centrum Biznesu Brama Bronowicka przy ul. Gabrieli Zapolskiej 44.

 

Alma Tower oferuje łącznie 10 700 mkw. powierzchni biurowej, które, prócz Onetu, zajmie Alma Market S.A. i jej spółki zależne (m.in. Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A., Krakchemia S.A. i Vistula Group S.A.). Na parterze restaurację Olimp otworzy Gastromall. Placówkę w budynku będzie mieć również PZU. Biurowiec wynajęty jest już w 100 proc.

 

W środę, 11 czerwca br., miało miejsce oficjalne otwarcie Alma Tower, podczas którego zgromadzili się zarówno przedstawiciele najemców budynku, jak i reprezentanci władz miasta, banku finansującego inwestycję (Raiffeisen Polbank), dewelopera, generalnego wykonawcy (PORR Polska) i odpowiedzialni za projekt architekci – nsMoonStudio oraz Wizja Biuro Architektoniczne. Alma Tower to pierwszy zrealizowany przez UBM projekt biurowy w Krakowie i już dziś wiemy, że nie ostatni. Cieszymy się szczególnie, ponieważ inwestycja została w całości skomercjalizowana jeszcze przed oddaniem budynku do użytkowania – powiedział podczas uroczystości Sebastian Vetter, członek zarządu UBM. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest agencja Knight Frank.

 

Już niedługo na portalu e-biurowce fotorelacja z wizyty w Alma Tower wraz z większą ilością informacji o projekcie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz