Proton Office

HSBC przenosi się do kompleksu Kapelanka

|
Kapelanka 42 w Krakowie
Kapelanka 42 w Krakowie
HSBC przeniesie swój krakowski oddział z Kraków Business Park do kompleksu zlokalizowanego przy ul. Kapelanka 42.

Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT) wydał zezwolenie na działalność gospodarczą na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej firmie HSBC Service Centre (Polska) sp. z o.o., która ulokuje swój projekt w należącym do Skanska kompleksie biurowym Kapelanka. Oznacza to, że spółka przeniesie cały swój oddział z dotychczasowej siedziby, mieszczącej się w Kraków Business Park w Zabierzowie.

 

HSBC w Krakowie planuje stworzyć innowacyjne centrum usług wsparcia dla podmiotów z Grupy HSBC, szczególnie w zakresie wsparcia IT. Inwestycja wiąże się z nakładami w wysokości co najmniej 600 000 zł, a także z utworzeniem przynajmniej 150 nowych miejsc pracy. Wydane przez KPT zezwolenie jest już drugim otrzymanym przez spółkę.

 

Zezwolenie wydane dla HSBC Service Centre jest jednym z 19 wręczonych 7 lipca 2014 r. przez Krakowski Park Technologiczny. Pozostałe pozwolenia przyznane zostały firmom: Dragon Poland sp. z o.o. sp. k., Fideltronik Poland sp. z o.o., LUBASOHN sp. z o.o., Grupa Azoty S.A., Grupa Azoty Compouding sp. z o.o., PAWBOL sp. z o.o., Capita Polska sp. z o.o., ZINPLAST sp. z o.o., SOMIKA sp. z o.o., Syntaj sp. z o.o. S.K.A., UBS Kraków sp. z o.o., HCL Poland Sp. z o.o., Valeo Autosystemy, Zakłady Chemiczne „Organika- Sarzyna” S.A., MEBLE BUGAJSKI sp. z o.o., Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierowych Trefl-Kraków sp. z o.o., Wytwórnia Napojów Chłodzących „SAHARA" Sławomir Folga, Marek Księżopolski sp.j. oraz Dortech II Magdalena Jargas.


5.0
Tagi: Kapelanka 42
Napisz pierwszy komentarz