Olivia Business Centre logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

HSBC przenosi się do kompleksu Kapelanka

|
Kapelanka 42 w Krakowie
Kapelanka 42 w Krakowie
HSBC przeniesie swój krakowski oddział z Kraków Business Park do kompleksu zlokalizowanego przy ul. Kapelanka 42.

Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT) wydał zezwolenie na działalność gospodarczą na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej firmie HSBC Service Centre (Polska) sp. z o.o., która ulokuje swój projekt w należącym do Skanska kompleksie biurowym Kapelanka. Oznacza to, że spółka przeniesie cały swój oddział z dotychczasowej siedziby, mieszczącej się w Kraków Business Park w Zabierzowie.

 

HSBC w Krakowie planuje stworzyć innowacyjne centrum usług wsparcia dla podmiotów z Grupy HSBC, szczególnie w zakresie wsparcia IT. Inwestycja wiąże się z nakładami w wysokości co najmniej 600 000 zł, a także z utworzeniem przynajmniej 150 nowych miejsc pracy. Wydane przez KPT zezwolenie jest już drugim otrzymanym przez spółkę.

 

Zezwolenie wydane dla HSBC Service Centre jest jednym z 19 wręczonych 7 lipca 2014 r. przez Krakowski Park Technologiczny. Pozostałe pozwolenia przyznane zostały firmom: Dragon Poland sp. z o.o. sp. k., Fideltronik Poland sp. z o.o., LUBASOHN sp. z o.o., Grupa Azoty S.A., Grupa Azoty Compouding sp. z o.o., PAWBOL sp. z o.o., Capita Polska sp. z o.o., ZINPLAST sp. z o.o., SOMIKA sp. z o.o., Syntaj sp. z o.o. S.K.A., UBS Kraków sp. z o.o., HCL Poland Sp. z o.o., Valeo Autosystemy, Zakłady Chemiczne „Organika- Sarzyna” S.A., MEBLE BUGAJSKI sp. z o.o., Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierowych Trefl-Kraków sp. z o.o., Wytwórnia Napojów Chłodzących „SAHARA" Sławomir Folga, Marek Księżopolski sp.j. oraz Dortech II Magdalena Jargas.


5.0
Tagi: Kapelanka 42
Napisz pierwszy komentarz
mantra