Giant

EKO Citi Service Center Poland wynajmuje dodatkowe biura w T-Mobile Office Park

T-Mobile Office Park w Warszawie
T-Mobile Office Park otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent
Dzięki transakcji najmu podpisanej przez Citi Service Center Poland, warszawski kompleks jest już wynajęty prawie w 100 proc.

Z początkiem 2014 r. Citi Service Center Poland wynajął w T-Mobile Office Park 4600 mkw. Firma zdecydowała się na powiększenie biura o dodatkowe 7900 mkw. powierzchni. Umowa podpisana została na 5 lat. Najemcę podczas transakcji reprezentowali eksperci agencji DTZ.

 

T-Mobile Office Park należy do Ghelamco Poland i oferuje 40 000 mkw. powierzchni, która wynajęta jest już prawie w 100 proc. Pierwszym najemcą kompleksu jest T-Mobile, zajmujące 27 000 mkw. powierzchni.

 

Kompleks, jako pierwszy w Polsce oddany do użytku biurowiec, otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 12. T-Mobile Office Park został oddany do użytku w maju 2013 roku, a pod koniec czerwca wprowadził się do niego główny najemca, czyli firma T-Mobile.

 

Citi Service Center Poland (CSC Poland) to sieć centrów serwisowych świadczących wysokiej jakości usługi innym podmiotom z grupy Citi. Od 2014 r. obsługuje 54 kraje z Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australię.


0.0
Napisz pierwszy komentarz