Giant

PKO Bank Polski zawiera umowy ze Skanska

Dominikański we Wrocławiu
Green Horizon w Łodzi
Największy bank w Polsce zdecydował się na wynajem powierzchni w biurowcach zrealizowanych przez Skanska we Wrocławiu i Łodzi.

PKO Bank Polski podpisał umowę najmu niemal 2000 mkw. powierzchni biurowiec w kompleksie Green Horizon w Łodzi. Firma wprowadzi się do budynku B.

 

Bank zdecydował się również na wynajem ponad 1100 mkw. powierzchni usługowej w budynku A należącym do kompleksu Dominikański we Wrocławiu. PKO BP zajmie ok. 500 mkw. na parterze i ponad 600 mkw. na pierwszym piętrze. Dzięki tej transakcji pierwszy z biurowców kompleksu jest już wynajęty w 30 proc., ok. 10 miesięcy przed planowanym oddaniem go do użytku.

 

W strategii Banku istotną rolę odgrywa społeczna odpowiedzialność biznesu. Wybierając powierzchnie dla naszych nowych oddziałów i biur kierujemy się nie tylko lokalizacją i funkcjonalnością, ale również ich wpływem na środowisko naturalne. Dodatkowo, kompleksowy pakiet usług oferowany przez Skanska oprócz wynajmu powierzchni zapewnia jej adaptację oraz zarządzanie na najwyższym poziomie - skomentowała Monika Pawlaczek, Dyrektor Biura Restrukturyzacji Nieruchomości PKO Banku Polskiego.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak renomowana instytucja jaką jest PKO Bank Polski wybrała nasze inwestycje. Cieszymy się również z faktu, że obok wielu zagranicznych korporacji, które chętnie lokalizują swoje biura w budynkach Skanska, przyciągamy również polskie znaczące marki - dodał Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.

 

W budynkach Skanska powierzchnie wynajęły już m.in.: Credit Suisse, Bank Zachodni WBK, Pramerica, Deloitte, EY, Franklin Templeton, GDDKiA, Sygnity, Infosys BPO Poland, PwC, Tesco oraz Wikia.


0.0
Napisz pierwszy komentarz