Proton Office

EKO Strefa fitness w Spektrum Tower

Spektrum Tower w Warszawie
Powierzchnie biurowe w Spektrum Tower
Sieć fitness CityFit zawarła umowę wynajmu ponad 2800 mkw. na pierwszym i drugim piętrze biurowca Spektrum Tower w Warszawie.

Na przełomie 2014 i 2015 r. warszawska sieć fitness CityFit otworzy trzeci klub w Polsce, a zarazem pierwszy w stolicy. Strefa fitness oferująca elastyczne zasady członkostwa, dostępna dla klientów 7 dni w tygodniu przez całą dobę, zajmie 2800 mkw. powierzchni na pierwszym i drugim piętrze wieżowca Spektrum Tower w Warszawie. Klub będzie kolejnym w biurowcu udogodnieniem mającym pomóc pracownikom w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Jednym z przywilejów będzie możliwość korzystania ze stacji rowerów miejskich znajdującej się przy wejściu do budynku przez wszystkie osoby zatrudniowe w firmach działających w biurowcu.

 

Cieszymy się z zawarcia wieloletniej umowy najmu powierzchni w Spektrum Tower. Pierwszy warszawski klub CityFit, z idealną lokalizacją w samym sercu dzielnicy biznesowej, będzie zupełnie nowym, wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Mieszczący się na dwóch poziomach całodobowy klub fitness zostanie otwarty po grudniu 2014 r. – komentuje Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit.

 

Modernizacja budynku przebiega zgodnie z planem i bardzo cieszymy się z tego, że w Spektrum Tower będzie działać klub CityFit. To doskonałe centrum fitness nie tylko przyciągnie odwiedzających z zewnątrz, ale też zapewni wyśmienite zaplecze treningowe osobom pracującym w budynku. Naszym zdaniem, w związku z łatwym dojazdem wszystkimi środkami transportu i dużą liczbą miejsc parkingowych, Spektrum Tower jest idealną lokalizacją, która pomoże klubowi zyskać wielu członków. Dzięki temu i innym planowanym lokalom usługowym, o których poinformujemy wkrótce, Spektrum Tower stanie się popularnym miejscem odwiedzin i pracy dla warszawiakówmówi James Pennington z Europa Capital.

 

Spektrum Tower to znajdujący się przy ul. Twardej 18 w Warszawie 122-metrowy nowoczesny budynek z ponad 28 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, rozlokowanej na 28 piętrach. Niższe piętra budynku mają zapewnić najemcom i odwiedzającym dostęp do usług takich jak restauracje, kawiarnie oraz strefa fitness. Biurowiec jest w trakcie certyfikacji BREEAM.

 


0.0
Tagi: BREEAM
Napisz pierwszy komentarz