Vantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe start-upy w krakowskim Inkubatorze

Firmy Rental Solutions i Robotni.pl dołączyły do grona start-upów mających siedzibę w Inkubatorze Technologicznym KPT.

Inkubator Technologiczny, funkcjonujący od 2008 r. w ramach Krakowskiego Parku Technologicznego, oferuje przestrzeń do pracy open space, doradztwo biznesowe, specjalistyczne szkolenia i coaching strategiczny. Pod koniec lipca do grona start-upów działających w ramach Inkubatora dołączyły dwie nowe firmy.

 

Rental Solutions, firma prowadzona przez Pawła Judę, oferuje oprogramowanie i usługi związane z wypożyczaniem samochodów. Start projektu wsparty został przez dofinansowanie z POIG 8.1.

 

Drugą nową firmą w Inkubatorze jest Robotni.pl - platforma, na której prezentują się osoby chętne do wykonania na zlecenie różnych prostych prac domowych.

 

Obecnie z usług Inkubatora KPT korzysta 21 start-upów. Nasz Inkubator to środowisko firm mówiących tym samym językiem, tj. językiem technologii informacyjno-komunikacyjnych, językiem internetu po prostu… Na jednej przestrzeni skoncentrowaliśmy różne formy wsparcia dla młodych przedsiębiorców. Atrakcyjna powierzchnia biurowa, specjalistyczne szkolenia w ramach „Inkubowanej kawy” czy promocja firmy – to tylko niektóre z nich. Jednak to, co moim zdaniem jest najbardziej wartościowe, to w szczególności relacje międzyludzkie, sieć kontaktów oraz możliwość współpracy z innymi przedsiębiorcami – komentuje Bartosz Józefowski, koordynator projektów w KPT, osoba odpowiedzialna za działalność Inkubatora.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra