Giant

PGNiG wśród najemców Radom Office Park

Radom Office Park
Radom Office Park nocą
Spółka Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) uruchamia Biuro Obsługi Klienta w pierwszym biurowcu klasy A zlokalizowanym w centrum Radomia.

BOK zajmie 400 mkw. na parterze budynku. Będzie w nim pracowało około 30 pracowników, zapewniając kompleksową obsługę klientów Mazowieckiego Oddziału handlowego PGNiG SA, w zakresie zawierania umów dotyczących dostarczania paliwa gazowego i energii elektrycznej, aktualizowania danych, przekazywania stanu gazomierzy czy wyjaśniania wątpliwości dotyczących rozliczeń.

 

Radom Office Park to kompleks biurowy składający się z dwóch budynków biurowych klasy A o łącznej powierzchni użytkowej 10 000 mkw., z których pierwszy - o powierzchni 5367 mkw. - uzyskał pozwolenie na użytkowanie w maju 2014 roku. Radom Office Park zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, na terenie Centrum Słonecznego, w pobliżu Galerii Słonecznej, Aquaparku oraz Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego. Deweloperem Radom Office Park jest AIG/Lincoln Polska, inwestor Centrum Słonecznego.

 

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest spółką giełdową obecną w indeksie WIG 20, zajmującą się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego oraz ropy naftowej, a także importem, magazynowaniem, sprzedażą i dystrybucją paliw gazowych i płynnych. PGNiG posiada akcje oraz udziały łącznie w 30 spółkach, a także oddziały i przedstawicielstwa w Rosji, Belgii, Pakistanie, na Białorusi i Ukrainie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz