PGE Narodowy

EKO ASBUD wyłącznym właścicielem Karolkowej Business Park

Karolkowa Business Park
Kompleks realizowany jest w oparciu o ideę zrównoważonego budownictwa
Firma ASBUD przejęła udziały CPI (wcześniej Grupa Ablon) w Karolkowa Business Park – warszawskim kompleksie biurowym klasy A. Wartość transakcji nie jest znana.

ASBUD to aktywnie działająca na polskim rynku grupa deweloperska. Powstała w 1997 roku i posiada na swoim koncie tysiące wybudowanych mieszkań w inwestycjach zrealizowanych w województwie mazowieckim, a od kilku lat prowadzi działalność także w innych segmentach rynku nieruchomości, m.in. w sektorze biurowym.

 

Raied Tanous, dyrektor zarządzający Grupy ASBUD przyznał, że nabycie 100 proc. inwestycji Karolkowa Business Park stanowi niezwykłą wartość dodaną w portfolio firmy i zajmie istotne miejsce wśród nowych projektów realizowanych w oparciu o ideę zielonego budownictwa.

 

Kalokowa Business Park usytuowana jest przy ul. Karolkowej 30 w Warszawie (400 metrów od stacji metra Rondo Daszyńskiego) i łącznie oferuje 17 852 mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej najmu netto. Wybudowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, spełnia wymagania certyfikatu BREEAM, oferując najemcom udogodnienia, takie jak: ok. 2653 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze czy znajdujące się na różnych piętrach zielone tarasy o powierzchni ok. 3169 mkw. Oddanie projektu do użytku zaplanowane jest na stycznień 2015 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz