PGE Narodowy

Amerykański koncern w warszawskim Emparku

Empark Mokotów Business Park
Empark Mokotów Business Park
Firma Xerox wynajęła 430 mkw. powierzchni biurowej dla swojego działu DTPS (Document Transaction Processing Services) w budynku Orion, należącym do kompleksu Empark w Warszawie.

W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma CBRE. Z pomocą CBRE udało nam się wynegocjować atrakcyjne warunki najmu oraz spełnić wszystkie oczekiwania postawione przez Xerox - mówi Maja Godowska, wówczas odpowiedzialna za zarządzanie Biurem w Xerox Polska. Cieszymy się ze współpracy z CBRE oraz wsparcie na każdym kroku, począwszy od poszukiwaniu biura po negocjacje umowy najmu. CBRE potwierdziło swój profesjonalizm oraz wysoką pozycję wśród firm doradczych na światowym rynku nieruchomości komercyjnych - dodaje.

 

Orion jest jednym z 9 budynków należących do największego kompleksu biurowego Empark Mokotów Business Park (łącznie 115 266 mkw. na wynajem). Obiekt oferuje 13 200 mkw. powierzchni biurowej rozmieszczonej na 12 kondygnacjach.

 

Postawiono przed nami ambitne zadanie, znalezienia optymalnej powierzchni biurowej spełniającej założenia specyficznej pracy działu Xerox Services oraz krótki czas na przeprowadzenie całego procesu. Ostatecznie nowym lokum działu Xerox został budynek Orion, wchodzący w skład kompleksu Empark w centrum warszawskiego Mokotowa. Empark to atrakcyjna lokalizacja w niedalekiej odległości zarówno od centrum miasta jak i lotniska. Dodatkowo kompleks biurowy zapewnia najemcom bezpłatny dowóz do wszystkich budynków Empark - komentuje Konrad Szaruga, Starszy Negocjator w dziale powierzchni biurowych w CBRE, doradzający przy tej transakcji.

 

Xerox to amerykański dostawca cyfrowych drukarek oraz usług outsourcingu druku, zarządzania dokumentami i procesami back office.


2.0
Napisz pierwszy komentarz