PGE Narodowy

EKO PZFD dołączył do grona najemców kompleksu Plac Unii

Plac Unii w Warszawie
Plac Unii w Warszawie
Organizacja działająca na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego wynajęła ponad 100 mkw. powierzchni biurowej na 8. piętrze budynku A.

Polski Związek Firm Deweloperskich to ogólnopolskie zrzeszenie ponad stu pracodawców działających na rynku nieruchomości. Organizacja zajmuje się przede wszystkim kształtowaniem partnerskich relacji deweloperów z otoczeniem, zwłaszcza z nabywcami mieszkań, likwidacją barier administracyjnych i prawnych utrudniających rozwój rynku mieszkaniowego, a także propagowaniem idei zrównoważonego rozwoju.

 

PZFD do nowej siedziby wprowadzi się na początku 2015 roku. Wybór dokonany przez PZFD dowodzi, że nasza inwestycja jest wysoko ceniona przez specjalistów rynku nieruchomości. Cieszymy się, że organizacja doskonale znająca tę branżę dołączyła do grona użytkowników komfortowych powierzchni biurowych w Placu Unii – mówi Kamila Zębik, Partner Zarządzający w Grupie Liebrecht & wooD.

 

Plac Unii zlokalizowany jest przy placu Unii Lubelskiej i oferuje łącznie 56 800 mkw. powierzchni do wynajęcia, w tym 41 300 mkw. przestrzeni biurowej o standardzie A+. W budynku znajduje się także trzypoziomowe centrum handlowe Plac Unii City Shopping. W 2012 roku obie części kompleksu otrzymały certyfikat ekologiczny BREEAM z oceną „bardzo dobry”. Inwestycja została zrealizowana przez Grupę Liebrecht & wooD (inwestor większościowy - 60%) wspólnie z BBI Development S.A., a jej projekt został opracowany przez pracownię APA Kuryłowicz & Associates.

 

W gronie najemców Placu Unii znajdują się takie firmy, jak: spółki z Grupy ING, Dalkia Polska, Work Service, HRS, A+E Networks Poland oraz Sociomantic Labs.


0.0
Napisz pierwszy komentarz