Giant

PortaMedica na parterze AdgarFit

AdgarFit w kompleksie Adgar Park West
Strefa AdgarFit zajmuje łącznie ok. 6000 mkw. powierzchni
Platforma medyczna poprowadzi w obiekcie Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Sportowej oraz Centrum Dietetyki Sportowej.

PortaMedica zajmie ponad 320 mkw. i rozpocznie swoją działalność w pierwszym kwartale 2015 r. Umowa najmu została podpisana na 5 lat, a przy zawieraniu transakcji doradzała firma Colliers.

 

Pozyskanie do grona najemców kliniki sportowej to dla nas duży sukces. Jako zapalony rowerzysta doskonale wiem, jak istotne są badania profilaktyczne i monitorowanie stanu swojego organizmu, gdy zaczynamy przygodę ze sportem lub uprawiamy go intensywnie. Zakładany przez nas program funkcjonalny strefy AdgarFit obejmuje powierzchnie handlowe, klub fitness z niespotykaną dotąd w Polsce ofertą, restauracje i kawiarnie ze zdrową żywnością oraz centrum medycyny sportowej i rehabilitacji. Cieszę się, że nasza ambitna wizja nabiera realnych kształtów – komentuje Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 

Klinika będzie wykonywała badania lekarskie dla profesjonalnych zawodników i amatorów w różnym wieku. Jej pacjecni będą mogli skorzystać z konsultacji z zakresu medycyny sportowej, kardiologii, ortopedii, dietetyki i psychologii sportu. W ofercie kliniki znajdzie się również rehabilitacja narządu ruchu, a także wsparcie procesu treningowego oparte na fizjoterapeutycznej ocenie funkcjonalnej organizmu. W AdgarFit swoją działalność będzie prowadziło także Centrum Dietetyki Sportowej PortaMedica.

 

Strefa AdgarFit zajmie łącznie około 6000 mkw. powierzchni Adgar Park West, stanowiąc miejsce, w którym pod jednym dachem znajdą się sklepy z akcesoriami sportowymi oraz poradami specjalistów, urządzenia, takie jak mini baseny tzw. Endless Pools, stacje, w których można zamontować własny rower lub przetestować modele dostępne na rynku, klub fitness i centrum medycyny sportowej. Otwarcie AdgarFit planowane jest na jesień 2014 r. Strefa została już wynajęta w 80 proc.

 

Zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich kompleks biurowy Adgar Park West składa się z trzech połączonych ze sobą budynków, które tworzą kompleks o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 mkw. Na terenie obiektów znajduje się łącznie ok. 800 miejsc postojowych.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz