ARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Cirrus własnością Grupy Adgar

Adgar Wave (Cirrus)
Adgar Wave (Cirrus)
Grupa Adgar Poland zawarła umowę na zakup biurowca Cirrus. Budynek zmienia nazwę na Adgar Wave.

Transakcja dokonana 1 października obejmuje działkę o powierzchni 2925 mkw. oraz budynek oferujący 14 007 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. W obiekcie znajduje się 288 miejsc parkingowych.

 

Sprzedającym jest firma Castle Carbery Properties, działająca w imieniu Mazovia Holdings II sp. z o.o. Sprzedającego reprezentował Colliers International.

 

Po zakupie w zeszłym roku biurowca Adgar Park West, który obecnie przechodzi kompleksową modernizację i przebudowę, byliśmy zainteresowani kolejną inwestycją biurową w atrakcyjnej warszawskiej lokalizacji. Planowaliśmy zakup istniejącego obiektu i zwiększenie jego wartości rynkowej korzystając z doświadczenia i wiedzy Adgar o rynku biurowym, a także naszych kompetencji w zakresie nowoczesnych technologii. Zdecydowaliśmy się na tę transakcję, bo jest to świetna inwestycja. Budynek, którego nowa nazwa to Adgar Wave, jest w 100% wynajęty, a najemcami są wiodące renomowane firmy. Jest też dogodnie położony w najważniejszej warszawskiej dzielnicy biznesowejpowiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

 

Zakupiona nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Rzymowskiego 53 w centrum biznesowych na Mokotowie i stanowi szóstą inwestycję firmy w Warszawie.

 

Już wkrótce planujemy wprowadzić w Adgar Wave szereg zmian i udogodnień zgodnych ze Standardami Adgar, obowiązującymi w innych budynkach w naszym portfolio, m.in. program do obsługi najemców, nowy system parkingowy i nowy system oznakowania budynku. Będziemy też modernizować okablowanie strukturalne, jak i teren wokół budynku. Chcemy również przygotować parking dla rowerów oraz szatnie i prysznice dla osób, które będą przyjeżdżały do pracy na dwóch kółkach – dodał Eyal Litwin.

 

Do obiektów zarządzanych przez Grupę Adgar w Polsce należą kompleks biurowy Adgar (obejmujący Adgar Plaza i Adgar Business Center) na Mokotowie o powierzchni 38 600 mkw.; budynek Adgar Business Centre II przy ulicy Konstruktorskiej o powierzchni 8 100 m kw. oraz nieruchomość przy Alei Prymasa Tysiąclecia na Woli, na której znajduje się salon oraz punkt serwisowy BMW Inchcape. Obecnie Grupa Adgar modernizuje zakupiony w 2013 roku budynek Adgar Park West o powierzchni 44 600 m kw.


0.0
Tagi: Adgar Wave
Napisz pierwszy komentarz
mantra