Giant

Cirrus własnością Grupy Adgar

Adgar Wave (Cirrus)
Adgar Wave (Cirrus)
Grupa Adgar Poland zawarła umowę na zakup biurowca Cirrus. Budynek zmienia nazwę na Adgar Wave.

Transakcja dokonana 1 października obejmuje działkę o powierzchni 2925 mkw. oraz budynek oferujący 14 007 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. W obiekcie znajduje się 288 miejsc parkingowych.

 

Sprzedającym jest firma Castle Carbery Properties, działająca w imieniu Mazovia Holdings II sp. z o.o. Sprzedającego reprezentował Colliers International.

 

Po zakupie w zeszłym roku biurowca Adgar Park West, który obecnie przechodzi kompleksową modernizację i przebudowę, byliśmy zainteresowani kolejną inwestycją biurową w atrakcyjnej warszawskiej lokalizacji. Planowaliśmy zakup istniejącego obiektu i zwiększenie jego wartości rynkowej korzystając z doświadczenia i wiedzy Adgar o rynku biurowym, a także naszych kompetencji w zakresie nowoczesnych technologii. Zdecydowaliśmy się na tę transakcję, bo jest to świetna inwestycja. Budynek, którego nowa nazwa to Adgar Wave, jest w 100% wynajęty, a najemcami są wiodące renomowane firmy. Jest też dogodnie położony w najważniejszej warszawskiej dzielnicy biznesowejpowiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

 

Zakupiona nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Rzymowskiego 53 w centrum biznesowych na Mokotowie i stanowi szóstą inwestycję firmy w Warszawie.

 

Już wkrótce planujemy wprowadzić w Adgar Wave szereg zmian i udogodnień zgodnych ze Standardami Adgar, obowiązującymi w innych budynkach w naszym portfolio, m.in. program do obsługi najemców, nowy system parkingowy i nowy system oznakowania budynku. Będziemy też modernizować okablowanie strukturalne, jak i teren wokół budynku. Chcemy również przygotować parking dla rowerów oraz szatnie i prysznice dla osób, które będą przyjeżdżały do pracy na dwóch kółkach – dodał Eyal Litwin.

 

Do obiektów zarządzanych przez Grupę Adgar w Polsce należą kompleks biurowy Adgar (obejmujący Adgar Plaza i Adgar Business Center) na Mokotowie o powierzchni 38 600 mkw.; budynek Adgar Business Centre II przy ulicy Konstruktorskiej o powierzchni 8 100 m kw. oraz nieruchomość przy Alei Prymasa Tysiąclecia na Woli, na której znajduje się salon oraz punkt serwisowy BMW Inchcape. Obecnie Grupa Adgar modernizuje zakupiony w 2013 roku budynek Adgar Park West o powierzchni 44 600 m kw.


0.0
Tagi: Adgar Wave
Napisz pierwszy komentarz