FYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoSpectra Development logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoKontor logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Budynki C i D z kompleksu Harmony Office Center zapełnione

Harmony Office Center w Warszawie
Budynki C i D należące do Harmony Office Center zostały już w całości wynajęte
Fundusz Azora Europa podpisał z nowym najemcą sześcioletnie umowy najmu 6 pięter w kompleksie Harmony Office Center. Tym samym budynki C i D należące do inwestycji zostały już w całości wynajęte.

Podczas zawierania transakcji najemcę reprezentowali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL, natomiast właściciel budynku, fundusz Azora Europa skorzystał z pomocy specjalistów Knight Frank.

 

Cieszymy się, że udało nam się wynająć kolejne powierzchnie w Harmony Office Center. Jest to dowód na to, że budynek ten niezmiennie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki współpracy z firmą doradczą Knight Frank, udało nam się sprawnie przeprowadzić proces transakcji - komentuje Anna Szelc, Azora Europa.

 

Harmony Office Center to nowoczesny kompleks biurowy znajdujący się na warszawskim Mokotowie, w skład którego wchodzą 4 budynki o łącznej powierzchni najmu ok. 31 000 mkw. Do dyspozycji najemców i ich gości pozostaje dwupoziomowy parking podziemny.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra