Proton Office

Kawiarnia Green Caffè Nero w biurowcach Adgar

Green Cafe Nero
Green Cafe Nero
Deweloper Adgar podpisał dwie umowy najmu z siecią kawiarni Green Caffè Nero. Nowe kawiarnie powstaną w budynkach biurowych Adgar Plaza oraz w Adgar Wave.

W Adgar Plaza w marcu zostanie otwarta kawiarnia o powierzchni 170 mkw., a w Adgar Wave z lokalu o powierzchni 180 mkw. pracownicy będą mogli korzystać już na początku lutego.

 

Bardzo nas cieszy, że pozyskaliśmy Green Caffè Nero jako nowego najemcę do Adgar Plaza i Adgar Wave. Podpisaliśmy już umowy najmu i wkrótce rozpoczną się prace adaptacyjne w lokalach. Jednym z głównych celów Adgar jako zarządcy nieruchomości jest stworzenie warunków, dzięki którym użytkownicy dobrze się czują w naszych budynkach i mają możliwość spotkań i relaksu również poza własnym biurem. Dużą rolę odgrywa w tym modernizacja budynków oraz dodawanie nowych funkcji. W ten sposób kreujemy przyjazne środowisko pracy, zapewniamy możliwość aktywnego wypoczynku, powstają też miejsca na relaks i spotkania. Dlatego Green Caffè Nero jest dla nas tak ważnym najemcą – dzięki oryginalnemu wystrojowi wnętrz, wyśmienitej włoskiej kawie oraz świeżo przygotowanym potrawom serwowanym w przyjaznej atmosferze jest to idealne miejsce do spotkań biznesowych i towarzyskichmówi Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 

Markę Green Caffe Nero stworzyli Adam Ringer i Gerry Ford, którym przyświecała idea oferowania najlepszej kawy i tworzenia kameralnej, domowej atmosfery, umożliwiającej delektowanie się kawą. Lokale tej marki wyróżniają się m.in. unikalnym wystrojem wnętrz, świeżym jedzeniem, przyrządzanym z regionalnych produktów, a także obsługą skupioną wokół prawdziwych pasjonatów kawy. Obecnie marka posiada w Warszawie 26 kawiarni. Każda z nich jest współtworzona przez polskich artystów i rzemieślników, dzięki czemu ma swój własny nastrój i charakter.

 

Green Caffè Nero to przede wszystkim miejsce spotkań nad filiżanką doskonałej kawy, z niepowtarzalnym gustownym wystrojem i świetną muzyką w tle. Bardzo się cieszę, że już wkrótce nasza oferta będzie dostępna dla pracowników Adgar Plaza i Adgar Wave – komentuje Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

 

Do obiektów zarządzanych przez Grupę Adgar w Polsce należy kompleks biurowy Adgar (obejmujący Adgar Plaza i Adgar Business Center) na Mokotowie o powierzchni 38 600 mkw. Grupa ma w swoim portfolio w stolicy również budynek Adgar Business Centre II przy ulicy Konstruktorskiej o powierzchni 8100 mkw. oraz nieruchomość przy Alei Prymasa Tysiąclecia na Woli, gdzie znajduje się salon oraz punkt serwisowy BMW Inchcape. W listopadzie Adgar nabył budynek biurowy przy ul. Rzymowskiego 53 na Mokotowie, o powierzchni 14 000 mkw., który nosi teraz nazwę Adgar Wave


0.0
Napisz pierwszy komentarz