Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

PKO BP najemcą Browaru Lubicz

Browar Lubicz
Browar Lubicz to kompleks mieszkaniowo-biurowo-usługowy powstający w Krakowie ok. 800 m od Rynku Głównego
Do grona najemców Browaru Lubicz dołączył bank PKO BP, wynajmując 822 mkw. powierzchni w budynku A, od ulicy Lubicz. Pierwsi klienci będą mogli zrealizować transakcje finansowe już w przyszłym roku.

PKO BP to kolejny najemca, który podpisał w tym roku umowę najmu z firmą Balmoral Properties. W styczniu sieć delikatesów spożywczych Piotr i Paweł wynajęła 1100 mkw. powierzchni handlowej na parterze budynku Lubicz 17A, w marcu do Pałacu Goetzów wprowadził się Konsulat Generalny Węgier, a w kwietniu kolejna spółka – biuro o pow. 530 mkw. otworzyła firma Codewise, specjalizująca się w sprzedaży nowatorskich rozwiązań technologicznych. Kolejnym przedsiębiorstwem wynajmującym powierzchnię w krakowskim kompleksie jest spółka Browar Lubicz, która w budynku dawnej Słodowni zamierza otworzyć browar restauracyjny. Łączna powierzchnia najmu wyniosła ok. 1250 mkw.

 

Większość powierzchni biurowych i handlowych I etapu Browaru Lubicz została już wynajęta. Pozostały już tylko cztery wolne lokale o powierzchniach od 50 do 400 mkw.

 

Obecnie trwa budowa kolejnego etapu kompleksu mieszkaniowo-biurowo-usługowego Browar Lubicz. W ramach drugiego etapu realizowane są dwa budynki mieszkalne: E i F oraz C i D mające od czterech do pięciu pięter. Oprócz apartamentów powstanie też kameralny budynek biurowy G. Dla biurowca zaprojektowano 4200 mkw. powierzchni użytkowej. Wszystkie prace budowlane mają się zakończyć w trzecim kwartale 2016 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra