Proton Office

Tekten na Stadionie Narodowym

Stadion Narodowy
Stadion Narodowy
W połowie grudnia br. na Stadion Narodowy wprowadzi się nowy najemca, firma Tekten Sp. z o.o. W procesie negocjacji spółkę reprezentowała agencja Walter Herz.

Powstała w 2009 r. firma Tekten realizuje projekty dla dużych i średnich przedsiębiorstw z sektorów telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego czy doradztwa personalnego, zajmuje się konsultingiem informatycznym, integracją aplikacji oraz tworzeniem oprogramowania, a dodatkowo wspiera klientów w procesie opracowywania rozwiązań informatycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

 

Stadion Narodowy oferuje nowoczesne moduły biurowe na dwóch kondygnacjach o łącznej powierzchni 15 300 mkw. Najemcom proponowane są indywidualne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb, a także liczne udogodnienia, takie jak możliwość uczestnictwa w wydarzeniach stadionowych, korzystania z infrastruktury obiektu oraz organizacji spotkań biznesowych.

 

Firma Walter Herz działa na rynku nieruchomości komercyjnych, oferując kompleksowe usługi doradcze w zakresie transakcji wynajmu, sprzedaży, zakupu, komercjalizacji oraz zarządzania nieruchomościami.


0.0
Napisz pierwszy komentarz