Giant

Emig nie rezygnuje z Green House

Green House w Warszawie
Green House w Warszawie
Firma Emig przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Green House na warszawskiej Ochocie. Biuro producenta napojów zajmuje 155 mkw.

Emig to przedsiębiorstwo działające na polskim rynku od 1998 r., specjalizujące się w produkcji soków, nektarów i napojów owocowych dla sprzedawców detalicznych i producentów marek własnych.

 

Biuro firmy znajduje się na pierwszym piętrze Green House – kameralnego biurowca, położonego pomiędzy ul. Grójecką oraz Żwirki i Wigury. Obiekt oferuje łącznie 3251 mkw. powierzchni biurowej. Do dyspozycji najemców pozostaje 75 miejsc parkingowych. Powierzchnię w inwestycji zajmują m.in. firmy Midas Pharma, Quanticate czy Weltbild.

 

Właścicielem i zarządcą budynku jest Grupa Liebrecht & wooD. Portfolio inwestycji spółki realizującej projekty deweloperskie obejmuje biurowce, parki biurowe i budynki wielofunkcyjne w Warszawie (Kopernik Office Buildings, Jerozolimskie Business Park, Flanders Business Park, Batory Office Buildings, Plac Unii) oraz w Bukareszcie (Victoria Park), a także centra typu outlet w Polsce, Rumunii i Rosji.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz