Giant

EKO Jedzenie na wagę w Enterprise Park

Enterprise Park
Restauracja Olimp, fot. gastromallgroup.pl
W kompleksie biurowym Enterprise Park w Krakowie otwarto restaurację Olimp.

Olimp to jeden z najbardziej rozpoznawalnych konceptów z jedzeniem na wagę w Polsce. Obecnie działa już 27 restauracji – 16 własnych oraz 11 franczyzowych, zlokalizowanych w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. Właścicicielem konceptu jest Grupa Gastromall.

 

Jeszcze w 2014 r. działalność zainaugurują restauracje Olimp Software Park Avia w Krakowie, Olimp w Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu oraz Olimp Francuska Office Centre w Katowicach. W tym roku otwarto już 9 restauracji pod marką Olimp (CH Janki pod Warszawą, Wola Park w Warszawie, Atrium Lublin, Amber Kalisz, Ferio Konin,Olimp Orange Office, Olimp Alma Tower, Olimp Galeria Warmińska, Olimp Enterprise Park Budynek C).

 

Kompleks biurowy Enterprise Park zlokalizowany jest przy ul. Powstańców Wielkopolskich 13 d, 3,5 km od Rynku Głównego. Powierzchnie biurowe w kompleksie zajmują łącznie ok. 28 000 mkw., a budynki spełniają normy ekologiczne, potwierdzone certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good.

 

Deweloperem Enterprise Park jest Avestus Real Estate, firma, która zrealizowała m.in. biurowce: International Business Centre, Warsaw Financial Centre i budynek F w kompleksie Wiśniowy Business Park. Firma jest zaangażowana we wszystkie aspekty procesu budowlanego, w tym kształtowanie struktury, opracowywanie strategii, finansowanie, rozwój oraz zarządzanie portfelem różnego rodzaju aktywów nieruchomościowych. Avestus Real Estate posiada biura i prowadzi projekty w Czechach, Polsce, Chorwacji, Rumunii oraz na Węgrzech i Słowacji.


0.0
Napisz pierwszy komentarz