Proton Office

EKO Przedłużone najmy we Flanders Business Park

Flanders Business Park
Flanders Business Park
Spółki IFS CEE oraz IFS Poland zdecydowały się przedłużyć najem powierzchni biurowych w kompleksie należącym do Liebrech & wooD.

Industrial and Financial Systems Central and Eastern Europe (IFS CEE) oraz IFS Industrial and Financial Systems Poland (IFS Poland) stanowią część międzynarodowej firmy IFS™, specjalizującej się w projektowaniu i dostarczaniu oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa oraz rozwiązań do zarządzania majątkiem i obsługą serwisową w firmach z różnych sektorów gospodarki. Wynajęte przez spółki biura mieszczą się na trzecim i czwartym piętrze budynku B, zajmując odpowiednio 721 mkw. oraz 784 mkw.

 

Flanders Business Park zlokalizowany jest w sąsiedztwie ul. Łopuszańskiej i al. Krakowskiej. Istniejące budynki A i B oferują łącznie niespełna 14 500 mkw. powierzchni biurowej. W trakcie realizacji jest budynek C, który dostarczy 7400 mkw. biur, certyfikowanych w systemie BREEAM Interim na poziomie Very Good. Docelowo Flanders Business Park będzie dysponował 36 000 mkw. powierzchni biurowej, a także restautacją i centrum konferencyjnym na ponad 100 osób.

 

Grupa Liebrecht & wooD od ponad 20 lat prowadzi działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce, Rumunii oraz Rosji, gdzie zrealizowała inwestycje biurowe, handlowe i magazynowe o łącznej powierzchni blisko pół miliona metrów kwadratowych. W Polsce portfolio ukończonych projektów obejmuje m.in. Kopernik Office Buildings, Jerozolimskie Business Park, Flanders Business Park, Batory Office Buildings i Plac Unii w Warszawie. Obecnie przedsiębiorstwo realizuje w Warszawie Centrum Praskie Koneser.


0.0
Napisz pierwszy komentarz